Praca CIEŚLA ZBROJENIOWY Warszawa WOJA Sp. z o. o.

Stanowisko: CIEŚLA ZBROJENIOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace na budowie osiedla mieszkanioweg; możliwość pracy za granicą

Data publikacji: 2016-09-09

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: WOJA Sp. z o. o.

Miejsce pracy:
00-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
prace na budowie osiedla mieszkanioweg; możliwość pracy za granicą

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA ZBROJENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, budowlane

Nazwa pracodawcy: WOJA Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Wojska Polskiego 5/17, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.09.2016