Praca CIEŚLA - ZBROJARZ Łaskarzew kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łaskarzew, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Znajomość różnych systemów szalunkowych, w tym tradycyjnego modelu szalowania, zbrojenia i betonowania zgodnie z rysunkiem technicznym, wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych, wykonywanie zbrojeń, samodzielne planowanie pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł / godzinę

Nazwa stanowiska: CIEŚLA - ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łaskarzew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: cieśla szalunkowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kurs bezpiecznej pracy na wysokościach

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Czytanie rysunku technicznego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy