Praca CIEŚLA-ZBROJARZ Chrzanów F.H.U. RAJ Rafał Jankowski

Trzebińska 40, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: prace budowlane - cieśla-zbrojarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chrzanów

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe - KONIECZNE

Nazwa pracodawcy: F.H.U. RAJ Rafał Jankowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, kontakt telefoniczny przed rozmową kwalifikacyjną - KONIECZNIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Trzebińska

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy: usługi budowlane/sklep art dziecięce

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.09.2016