Praca CIEŚLA SZALUNKOWY-ZBROJARZ Bytom AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ "OSCAR"

Miejsce pracy: 41-900 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ciesielskich i zbrojarskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: cieśla szalunkowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Zbrojarz (wymagany staż - lata: 2)

Wymagany zawody dla kandydatów: Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia wysokościowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: czytanie rysunku technicznego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: z

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ "OSCAR"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Adres pracodawcy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy