Praca CIEŚLA Sławoszyno Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Jamrus

Floriana Ceynowy 29, 84-110 Sławoszyno, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: cieśla

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sławoszyno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krokowa

Zawód: cieśla*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Jamrus

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Krokowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sławoszyno

Ulica pracodawcy: Floriana Ceynowy

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

KELNER - 8 - 14 PLN

Praca w restauracji. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.
POLSPORTY Sp.Zo.O. - 2016-05-04 - Jastarnia (pomorskie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

obsługa klientów, podawanie napojów gorących i zimnych, kompozycja i dekoracja deserów, zachowanie czystości i higieny pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Władysławowo (pomorskie)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO - NIANIA - od 2 318 PLN

Opieka nad dziećmi gości Resortu Rosevia - niania z przygotowaniem pedagogicznym
ROSEVIA SP.Z.O.O. - 2016-08-26 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
Hotel "PEKIN" i Restauracja Chińska PEKIN - 2016-06-09 - Władysławowo (pomorskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 800 PLN

Pomoc kuchenna
Wczasy Zdrowotne Pensjonat Krystyna - 2016-04-19 - Rewa (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Obsluga kasy fiskalnej
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ROMAN PTASIŃSKI - 2016-04-12 - Hel (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Porozumienie się w zespole. Pracownicy to Ukraińcy, kopanie i zasypywanie rowów kablowych, porządkowanie terenu, obsługa zagęszczarki.
ELEKTRO USŁUGI Zdzisław Karsznia - 2016-07-13 - Żelistrzewo (pomorskie)

przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię,– obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy,– utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego,– dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym,– czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy,– doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom,– pozostałe prace porządkowe, mające na cale utrzymanie kuchni w czystości, oraz ułatwienie pracy całej obsłudze lokalu.
DREJK KAŹMIERCZAK SP.J. - 2016-09-15 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

CIEŚLA - od 1 000 PLN

Przygotowywanie konstrukcji cieślarskiej, do montowania i wykonywania palet drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Teresin (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 200 PLN

Prace ogólnobudowlane.
Budownictwo Ogólne Semik Michał - 2016-06-30 - Legnica (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 2 800 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych
INTERCOMPACT Sp. z o.o. - 2016-01-04 - Puck (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Prace kelnera
NATURA TOUR Sp. z o.o. - 2016-07-11 - Jastarnia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Domatówko (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 627 PLN

Serwis porządkowy dzienny powierzchni biurowych. Uzupełnienie materiałów eksploatacyjnych.
HOMBRE SERVICE Sp. z o.o. - 2016-06-29 - Kartoszyno (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Transport międzynarodowy
"TOMTRANS" Usługi Transportowe T. Kowalski w Pucku - 2016-09-02 - Puck (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-TOWAROWY - od 2 500 PLN

Towarowanie kosmetyków/leków
MEDICUS - 2016-07-01 - Puck (pomorskie)

MŁODSZY REFERENT DS. PROMOCJI I OŚWIATY - 997,4 PLN

- pomoc w przygotowywaniu miejskich imprez rekreacyjno-sportowych kulturalnych ich kordynacja i pomoc w rozliczaniu- pomoc w sprawach związanych z czynnościami administracyjnymi z zakresu oświaty- przygotowywanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Puck (pomorskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - od 2 922 PLN

Prowadzenie pojazdu, prowadzenie dokumentacji transportowej, asystowanie przy załadunkach i rozładunkach.
M&G TRANS M.FALKOWSKI G.ZASADA Sp.j. - 2016-06-20 - Puck (pomorskie)

SPRZĄTACZ PRZEMYSŁOWY - od 1 850 PLN

Przygotowywanie do produkcji. Mycie maszyn, ścian, posadzek BK-SALMON.
FU Univend D. Bąkowski - 2016-07-29 - Żelistrzewo (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Wydawanie materiałów budowlanych
"TOM-BUD" Materiały Budowlane we Władysławowie - 2016-09-05 - Władysławowo (pomorskie)

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - od 1 850 PLN

obsługa prasy krawędziowej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kłanino (pomorskie)

mile widziane doświadczenie,
PHU ENESPOL - 2016-09-28 - Lewków (wielkopolskie)

DO UZGODNIENIA
ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY INŻ JAN FARA - 2016-06-17 - Rzeszów (podkarpackie)

CIEŚLA - od 3 000 PLN

F.U.H. HAR-BUD Ireneusz Tasior - 2016-05-11 - Rakszawa (podkarpackie)

CIEŚLA - od 3 400 PLN

Budowa domków jednorodzinnych
ALVIC INVESTMENT S. C. MONIKA MAMAK, KAROL MAMAK - 2016-10-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOC GASTRONOMICZNA-ŚNIADANIOWA - od 1 000 PLN

Przygotowywanie i wydawanie bufetu śniadaniowego. Po uzgodnieniu możliwość zatrudnienia na cały etat.
DHP INVEST Sp. z o.o. Willa Śmiesznotka - 2016-06-15 - Puck (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Władysławowo (pomorskie)

CIEŚLA - od 1 400 PLN

prace budowlane przy budowie domu / dachy/
Ryszard Tyszer Usługi Ogólnobudowlane - 2016-08-31 - Majdany Wielkie (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed