Praca CIEŚLA Jeruzal kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jeruzal, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Praca przy konstrukcjach i pokryciach dachowych.DO PRZYUCZENIA.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jeruzal

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Do przyuczenia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.04.2016

Podobne oferty pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

obsługa autoklawu, przeprowadzanie higienizacji, dezynfekcja, sterylizacja narzędzi itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, sklep spożywczo - warzywny
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MURARZ - 3 OSOBY - od 2 000 PLN

murowanie kadzi lejniczych, wymiana wymurówki w urządzeniach cieplnych, betonowanie kształtek w kadziach, wykonywanie przemurówek strefy żużla w kadziach głównych
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK II STOPNIA - od 1 850 PLN

prowadzenie rejestru pozwoleń na budowe, sprawdzanie zgłoszeń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wieluń (łódzkie)

OPIEKUNKA - od 1 750 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu załączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Lipowa (śląskie)

MURARZ - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zielona Góra (lubuskie)

SPAWACZ - 1 850 - 2 800 PLN

spawanie elementów konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stąporków (świętokrzyskie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

wykonywanie: manicure, pedicure, henna, depilacja, masaż dłomi i stóp, przedłużanie paznokci
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zapoznanie z zasadami prowadzenia sekretariatu, wdrożenie do czynności kancelaryjnych, zapoznanie z obiegiem dokumentów, zasadami przyjmowania i wysyłania korespondencji, prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Umawianie wizyt do specjalistów, przepisywanie pism na komputerze, wyszukiwanie i porządkowanie kartotek, przygotowywanie korespondencji do wysyłki pocztowej, kserowanie, faksowanie, e-mailowanie dokumentów, wykonywanie poleceń dyrektora i opiekuna stażu wynikających z bieżącej pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Siewierz (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 040 PLN

Sortowanie owoców pod wzlędem jakościowym i wielkoścowym, pielęgnacja plantacji truskawek
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Ryszki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klientów przy kasie i na stoisku handlowym, dbałość o estetykę miejsca sprzedaży oraz o odpowiedną ekspozycję asortymentu, rejestrowanie sprzedaży przy zastosowaniu kasy fiskalnej, uczestniczenie w bieżącym zarządzeniu zaopatrzeniem.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wola Mielecka (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów w sklepie odzieżowym.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

WOŹNA - 997,4 PLN

sprzątanie klasopracowni, mycie podłóg,okien
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Rudno (lubelskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa konsumenta, dbanie o wizerunek lokalu oraz czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Człuchów (pomorskie)

REFERENT (89 S) - 997,4 PLN

Oferta stażu: Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Otwock (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg program stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Bełżyce (lubelskie)

KONFEKCJONER ODZIEŻY - od 2 000 PLN

obsługa zestawu maszyn szwalniczych polegająca na wykonywaniu kilku następujących po sobie operacji w obrębie jednego modelu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Głowno (łódzkie)

KIEROWCA B+C+E - od 2 300 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie pojazdu, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, inne prace w firmie; WYMAGANIA: doświadczenie, prawo jazdy B,C,E, karta kierowcy, badania lekarskie, uprawnienia na przewóz rzeczy; KONTAKT: tel: 509 917 452 oraz osobisty
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Lubliniec (śląskie)

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Jarocin (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi przy opiece nad dziećmi, przy prowadzeniu zajęć i przygotowywaniu pomocy, nauka dzieci czynności samoobsługowych, pomoc dzieciom przy spożywaniu posiłków, prowadzenie zajęć z dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wola Osowińska (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Koło (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

wykonywanie prac związanych z przygotowaniem potraw oraz dań pod zamówienia konsumenta
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kraków (małopolskie)