Praca BRYGADZISTA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH Dzierżoniów Zakład Robót Elektrycznych EL-MONT Krzysztof Kuśmierski

00-000 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- nadzór nad podległą grypą pracowników- wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych- wytyczanie tras linii kablowych oraz linii napowietrznych- nadzór i dbałość o powierzony sprzęt firmowy- realizacja prac zgodnie z harmonogramem ustalonym z kierownikiem robót- organizowanie stanowiska pracy z zasadami BHP, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
System wynagradzania: czasowy ze stawką godzinową.,

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe elektryczne, doświadczenie zawodowe min. rok, uprawnienia elektryczne do 1kV, sprawność fizyczna i predyspozycje do kierowania grupą podległych pracowników, dyspozycyjność i chęć do pracy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Zakład Robót Elektrycznych EL-MONT Krzysztof Kuśmierski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Żeromskiego 9, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty oraz CV + list motywacyny przesłany na adres e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Bielawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielawa

Adres strony pracodawcy: www.firmaelmont.pl

Ulica pracodawcy: Żeromskiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015