Praca KASJER - SPRZEDAWCA Zielona Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER - SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: kasjer - sprzedawca

Data publikacji: 2016-03-10

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

utrzymywanie czystości w obiektach na terenie Kopalni-"Ogorzelec"
kontakt przez PUP - 2017-06-20 - Ogorzelec (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, prawo jazdy C+E , karta kierowcy, upr. na przewóz rzeczy, min.3 lata dośw. jako kierowca samochodu ciężarowego, upr. ADR,dobra znajomość j. rosyjskiego i j. angielskiego, załadunek , przewóz i rozładunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Chynowa (wielkopolskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY (UZUP. 18/RPO WSL/2015) -SPECJALISTA DS. MARKETINGU - do 1 850 PLN

rozmowy z kontrahentami, prowadzenie statystyk, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Chorzów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsługa stoisk z wędlinami i mięsem, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Sabnie (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 13 PLN

obsługa maszyn rolniczych (traktor,opryskiwacz, pług, kultywator itp.), obsługa spawarki, prace kowalskie, naprawa maszyn i urządzań rolniczych i ogrodniczych.
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Mściszów (dolnośląskie)

KOORDYNATOR DO OBSŁUGI OBCOKRAJOWCÓW - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Karwieńskie Błoto Pierwsze (pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 1 850 PLN

Kontrola manualna /wzrokowa gotowego produktu, prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Częstochowa (śląskie)

MENEDŻER DS. RYZYKA I ANALIZ OPERACYJNYCH - od 24 000 PLN

Nadzór nad ryzykiem operacyjnym w zgodzie z FIM, obniżenie prawdopodobieństwa odrzucenia modelu, ilości uwag IMR lub Audytu, pomoc w interpretowaniu wewnętrznych standardów i regulacji tak by modele Ryzyka Operacyjnego były zgodne ze wszystkimi standardami i oczekiwaniami, pomoc w organizacji udziału GRA ORA w globalnych i regionalnych projektach, identyfikacja i implementacja najlepszych praktyk, nadzór nad ludźmi, procesami i systemami, prowadzenie szczegółowej analizy do zidentyfikowania błędów lub ograniczeń modeli, nadzór i rozwój nad metodologią, w szczególności dla Ryzyka Operacyjnego, sprawdzanie/walidacja modeli, dokumentacja.
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DO PRAC ELEWACYJNYCH - do 2 300 PLN

Docieplanie budynków jednorodzinnych steropianem o grubości 10 cm oraz malowanie farbą elewacji. praca na wysokości. Miejsce pracy: WrocławKontakt telefoniczny Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK CENTRUM ELEKTRONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA - do 2 000 PLN

Sprzedaż produktów za pomocą systemów internetowych. Budowanie relacji z klientem
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Obsługa Baru
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Brzeg (opolskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

1. Podział poczty wydziałowej zgodnie z procedurą obiegu dokumentów, archiwizacja dokumentów, dekretacja dokumentów ksiegowych i ich przygotowanie pod kątem terminowej realizacji płatności, wprowadzanie danych do systemów finansowo-księgowych2. Segregacja dokumentów oraz sporzadzanie spisów spraw i metryczek, pomoc przy prowadzeniu ewidencji opłat za psa, pomoc przy wysyłce decyzji oraz innych dokumentów RP i w, WPROWADZANIE DAT ZWROTNYCH POTWIERDZEŃ ODBIORU DECYZJI DO SYSTEMU KOMPUTEROWEGO, PRZYJMOWANIE INFORMACJI W SPRAWIE PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI, ROLNEGO I LEŚNEGO.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Będzin (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa klienta,wpłat abonamentowych i rozliczeń.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zambrów (podlaskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELENI - od 2 000 PLN

praca narzędziami ogrodniczymi ręcznymi i mechanicznymi
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Duchnice (mazowieckie)

PRZETWÓRCA WARZYW - od 13 PLN

Zlecone prace pomocnicze przy mrożonkach. Sortowanie mrożonek. Pomoc w przyjmowaniu i przechowywaniu. Przygotowanie opakowań jednostkowych i zbiorczych. Ważenie, napełnienie i zamykanie opakowań.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Nasielsk (mazowieckie)

KONSERWATOR ROWÓW MELIORACYJNYCH - do 1 850 PLN

wycinka zarośli, koszenie skarp i rowów, odmulanie dna rowów oraz przepustów, spalanie wyciętych krzaków
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Nowa Wieś Wielka (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA(NR 7883) - od 1 850 PLN

REALIZACJA WYZNACZONYCH CELI, MIŁA APARYCJA, UMIEJĘTNOŚĆ W ZESPOLE,
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- zapoznanie się z dokumentacją magazynową,- przyjmowanie według dokumentu Pz towarów na magazyn,- pakowanie i wydawanie towarów według dokumentu Wz,- fakturowanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Raciborsko (małopolskie)

SZLIFIERZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie elementów do dalszej obróbki, polerowanie elementów.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Białobrzegi (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Ostrołęka (mazowieckie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie o obróbka ciasta, kształtowanie kęsów, garowanie, fermentacja koncowa, wypiekanie ciasta, krojenie, pakowanie gotowych wyrobów
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Hrubieszów (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Goleniów (zachodniopomorskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 000 PLN

Praca na terenie Małopolski i Śląska
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

sprzedaż paliw, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Dąbrowa (lubelskie)

TECHNIK INFORMATYK - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)