Praca BRUKARZ Zawiercie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (II)" do 29 r.ż. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cvKontakt z pracodawcą, po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę w PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
instalacje wod-kan, cieplne i gaz i klimatyzacyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA OBUWIA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gołaczewy (małopolskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 010 PLN

OBSŁUGA PROGRAMU KOMPUTEROWEGO DO REJESTRACJI, KASY FISKALNEJ I TERMINALA PŁATNICZEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY,WYMAGANIA:WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ ORAZ TERMINALA
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

WULKANIZATOR (STAŻ) - 997,4 PLN

Montaż opon i felg, obsługa montażownicy i wyważarki.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Dęblin (lubelskie)

STOLARZ/ŚLUSARZ - od 2 400 PLN

prace stolarsko-ślusarskie, szlifowanie pudła wagonu, naprawa zderzaków; praca w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace drogowe
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Karniowice (małopolskie)

REFERENT DS. HANDLOWYCH - 997,4 PLN

referent ds. handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 852 PLN

sprzedaż chemii gospodarczej i kosmetyków,przygotowanie dostarczonego towaru do sprzedaży ( metkowanie, układanie na półkach) pomoc przy sporządzaniu rocznego spisu towaru znajdującego się w sklepie utrzymania czystości
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Uście Gorlickie (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Łodygowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

pracownik produkcji : szlifowanie, kontrola wejścia, montaż.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Rąpin (lubuskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - 752 - 1 730 PLN

Nauczanie indywidualne klasy I-III Gimnazjum
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Skawina (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

ZAŁADUNEK TOWARU,DOWÓZ TOWARU DO KLIENTA
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

zarządzanie gospodarką magazynową
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Dunaj (mazowieckie)

POMOC OPIEKUNKI (STAŻ EFS DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu zajec, udział w prowadzeniu zajęć i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Koszalin (zachodniopomorskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, obsługa wózka widłowego.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zamość (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

prezentowanie oferty klientom firmy, prace administracyjno-biurowe,godz. pracy 9.00-17.00
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

1652U KALETNIK - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Radom (mazowieckie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż materiałów ogólnobudowlanych, wystawianie faktur, paragonów, WZ, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kutno (łódzkie)

Sprzedaż odziezy
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Żary (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

M. in. Przestrzeganie zasad organizacyjnych i porządkowych obowiązujących w firmie i komórce organizacyjnej i inne obowiązki wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

Przyjmowanie i wydawanie towarów na magazyn, rozmieszczanie i układanie ich, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu komputera, branie udziału w inwentaryzacji.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bełżec (lubelskie)

751S OPEARTOR TOKARKI CNC - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Oferta stażu z kandydatem! Wsparcie wychowawcy w prowadzeniu zajęć edukacyjnych, codzienna opieka nad dziećmi, przygotowywanie pomocy dydaktycznych, utrzymywanie pomieszczeń przedszkola w czystośći, zadania od dyrektora
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Pogórze (pomorskie)

LIKWIDATOR SZKÓD OSOBOWYCH - 2 500 - 10 000 PLN

Likwidacja szkód osobowych
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie robót budowlano-remontowych, montażowych, rzobiórkowych, murowancyh, tynkowych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Hornówek (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 056,69 PLN

prowadzenie i przyjmowanie korespondencji, gromadzenie rejestracja dokumentów zakupu i sprzedaży, przetwarzanie informacji, archiwizacja dokumentów, obsługa sprzętu biurowego
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lipniki (kujawsko-pomorskie)