Praca BRUKARZ Sośninka Zające DARKOP Dariusz Zając

Miejsce pracy:
08-450 Sośninka 86, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sośninka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łaskarzew

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Zające DARKOP Dariusz Zając

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Łaskarzew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sośninka

Numer budynku pracodawcy: 86

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz