Praca BRUKARZ Białystok KAM-BRUK Piotr Dziejma

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: x

Data publikacji: 2016-05-12

Lokalizacja: Białystok (podlaskie)

Pracodawca: KAM-BRUK Piotr Dziejma

Miejsce pracy:
15-950 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie

Nazwa pracodawcy: KAM-BRUK Piotr Dziejma

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Adres pracodawcy:
16-070 Śliwno 35, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kont. tel. 695 629 551

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: białostocki

Gmina pracodawcy: Choroszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śliwno

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy: budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz