Praca BRUKARZ Nasielsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nasielsk, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nasielsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Dobry stam zdrowia/.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: magazynowanie i przechowywanie towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjęcie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- obsługa klienta- prace porządkowe- dbanie o ekspozycję- załadunek i rozładunek towaru- sprawdzanie poprawności cen
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Gdynia (pomorskie)

GEODETA - od 1 850 PLN

pomiary geodezyjne, opracowanie dokumentacji geodezyjnej
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Pszczyna (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

dokonywanie drobnych napraw maszyn i usuwanie awarii w warunkach polowych, zbieranie kamieni z pól
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Nowy Dwór (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z zasadami BHP i PPOŻ.2. Zapoznanie z specyfiką firmy3. Zapoznanie si ę z zasadami tajemnicy służbowej4. Obsługa urządzeń biurowych (kserokopiarka, fax, komputer)5. Zapoznanie się z dokumentacją firmy6. Przyjmowanie i wysyłanie pism i innych dokumentów7. Pomoc w organizacji biura
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Żukowo (pomorskie)

SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Poznań (wielkopolskie)

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ - od 2 500 PLN

praca z rodzinami zastępczymi oraz dziećmi w pieczy zastępczej
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Oborniki (wielkopolskie)

obsługa klientaobsługa kasy fiskalnejukładanie towarów na półkach
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Słupca (wielkopolskie)

ARTYSTA KANAPKOWY M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obróbka wstępna warzyw, owoców i surowców do produkcji, przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi firmy, wałkowanie ciasta, lepienie pierogów, utrzymanie czystości stanowiska pracy oraz lokalu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Chojna (zachodniopomorskie)

SZLIFIERZ - od 2 000 PLN

obsługa obrabiarek konwencjonalnych szlifierki do płaszczyzn, wałków oraz ostrzałki
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Lewickie (podlaskie)

SERWISANT - od 1 914,06 PLN

Montaż i serwis bramek obrotowych, konserwacja i serwis urządzeń wewnątrz zakładu pracy. Udzielanie fachowej pomocy technicznej za pośrednictwem maila i telefonu. Umiejętność czytania schematów elektronicznych, posługiwanie się elektronarzędziami, wyjazdy służbowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wólka Mińska (mazowieckie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 850 PLN

Sprzątanie terenu szpitala.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

-pomoc kucharce przy sporządzaniu posiłków,-praca z klientem
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kraków (małopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie bez znaczenia
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kobierno (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 000 PLN

praca na stanowisku technika farmacji w aptece
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

przygotowywanie hot-dogów i ich sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Raszów (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 500 PLN

kontakt z dostawcami, analizowanie i negocjowanie cen materiałów i towarów, zamawianie towaru, kontrola terminowości dostaw, nadzór przyjmowanych towarów do magazynu, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, pilnowanie terminów ważności i trwałości towarów i materiałów oraz terminów zwrotów opakowań, czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych, uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/nadwyżek ilościowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kluczbork (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

Przygotowywanie projektów postanowień i decyzji w sprawie zgłoszeń budowy obiektów budowlanych i wykonywania robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę, przygotowywanie korespondencji dla spraw prowadzonych przez wydział, wykonywanie innych czynności w wydziale, zleconych przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zakopane (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie porzadku na terenie MOSIR
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

załadunek i rozładunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Skłody Średnie (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 902 PLN

przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Emilia (łódzkie)