Praca BRUKARZ Olkusz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do przyuczenia zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olkusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: osoby chętne do pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP-brak możliwości wysyłania CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: usł. rem. bud

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PIEKARZ-PIECOWY - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

*RECEPCJONISTKA- OBSŁUGA KLIENTA (PRACA INTERWENCYJNA) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wydawanie i sprzedaż karnetów, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Lubin (dolnośląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 100 PLN

Zadania związane z odbiorem przechowywaniem załadunkiem. Identyfikacja materiałów. Mile widziane doświadczenie, mile widziane wózki widłowe
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa sklepu spożywczo-przemysłowego
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Niepruszewo (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

kontakty z dostawcami chińskojęzycznymi, raportowanie, koordynowanie pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ- MONTER MEBLI - od 2 300 PLN

prace stolarskie, prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 2 520 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Refundacja dla osób do 30 roku życia. Sprzedaż cisat i lodów gałkowanych. Obsługa kazsy fialksnej, pakowanie ciast.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łask (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

- spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do dzieci, przygotowywanie do posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie się ze specyfiką pracy, zapoznanie się ze sprzedawanym asortymentem, analiza oczekiwań klientów oraz analiza rynku, przygotowanie ofert sprzedawanego asortymentu, obsługa klientów, przetworzenie zamówień, przygotowanie wysyłki zamówień oraz dostaw.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Kłobuck (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Izbicko (opolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Sprzedawca w stacji paliw ORLEN- tankowanie pojazdów samochodowych, wystawianie faktur, obsługa klienta.Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy jako sprzedawca.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Nawojowa (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

Staż RPO; prace pomocnicze przy maszynach stolarskich, pakowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Brzozów (podkarpackie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie posiłków, sałatek; przygotowywanie i pieczenie pizz; przygotowywanie kebabów; hamburgerów i innych dań; przyjmowanie zamówień; dbanie o czystość miejsca pracy i lokalu.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wodzisław Śląski (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Przestrzeganie przepisów oraz zasad BHP i PPOŻ2. Pomoc kucharzowi w codziennym przygotowywaniu posiłków3. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków4. Utrzymanie w czystości pomieszczeń kuchennych i magazynowych5. Pomoc przy pracy zmywaniach na parterze, I piętrze, II piętrze
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Żukowo (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 387,5 PLN

pomoc przy naprawie samochodów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Bukowno (małopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

księgowy
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Słubice (lubuskie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 6 200 PLN

współtworzenie aplikacji Java oraz systemów informatycznych, zaprojektowanych na indywidualne potrzeby klientów, praca nad oprogramowaniem w oparciu o języki programowania wyższego rzędu, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania wypracowane przez wewnętrzny dział dabawczy firmy na podstawie międzyanrodowych standardów; analiza wymagań, projektowanie, tworzenie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania, tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - od 3 000 PLN

Zarządzanie pracą działu handlowego, opracowanie strategii sprzedaży, planowanie i realizacja sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, współpraca z kontrahentami i budowanie dobrych relacji z kluczowymi klientami.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Nysa (opolskie)

STAZ/SORTOWACZ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. -sortowanie złomów ze względu na klasę;- kontrola materiału pod względem zanieczyszczeń (żelazo, cynk, inne)- rozładunek i załadunek złomów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Nowa Sól (lubuskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murarz
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK TRAKOWY - od 2 000 PLN

zbijanie palet
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Radoszewo (pomorskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

CV
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

dbanie o porządek i higienę wyznaczonych pomieszczeń i terenów.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Maciejowice (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

obsługa, nadzór nad urządzeniem, przygotowanie urządzenia do pracy, sprawdzanie stanu technicznego oraz czyszczenie i konserwacja urzadzenia
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Mniszek (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

staż na stanowisku pozostały pracownik obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Ustroń (śląskie)