Praca BRUKARZ Korytnica P & K Jaczewscy Jaczewski Paweł

Spółdzielcza 5A, 07-120 Korytnica, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Korytnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: węgrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Korytnica

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: P & K Jaczewscy Jaczewski Paweł

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: c.v

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: węgrowski

Gmina pracodawcy: Korytnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Korytnica

Ulica pracodawcy: Spółdzielcza

Numer budynku pracodawcy: 5A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - do 2 000 PLN

Układanie kostki brukowej, granitowej, przycinanie za pomocą autamtycznej maszyny.
BTS SOLUTION Sp. z o.o. - 2017-02-03 - Gdańsk (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

rozbieranie nawierzchni uszkodzonych, odbiór materiałów z samochodu i transport taczką lub wózkiem na miejsce wykonywania prac, czytanie dokumentacji, przygotowanie podłoża począwszy od niwelowania przez dowóz materiałów do zagęszczania(mechanicznego lub ręcznego), układanie krawężników, obrzeży, kostki lub płytek, przycinanie na wymiar obrzeży, krawężników, płytek i kostki, dopasowywanie, ubijanie nawierzchni (ręczne lub mechaniczne), obsługa maszyn brukarskich, czynności porządkowe na miejscu wykonywania prac.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE BUDOMONT-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-10 - Ruda Śląska (śląskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

układanie kostki brukowej
Roboty Ziemne Wodno-Kanalizacyjne Marek Sławiński - 2016-02-08 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

w/g zawodu
EkoTeam Sp. z o.o. - 2016-07-27 - Wierzbno (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Chrzanów (małopolskie)

BRUKARZ - od 2 200 PLN

Firma Budowlana K. Urbański - 2016-04-14 - Lębork (pomorskie)

brukarz
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - 1 700 - 2 500 PLN

układanie nawierzchni z kostki brukowej
Usługi Remontowo Budowlane Jakub Śliwiński - 2016-10-25 - Sandomierz (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Układanie kostki brukowej.
"MIKERS" Krzysztof Skiba - 2017-02-17 - Mikorzyn (wielkopolskie)

BRUKARZ - 15 - 17 PLN

Układanie kostki brukowej, chodniki, krawężniki i obrzeża. Praca na terenie powiatu nowosądeckiego.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Stary Sącz (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw (kuchnia turecka)
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Węgrów (mazowieckie)

Układanie kostki brukowej.Wymagane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. "B", obsługa urządzeń typu niwelator, mile widziane uprawnienia na zagęszczarkę. Praca na terenie Wrocławia i Olsztyna.
JSV Sławomir Kubica - 2016-09-09 - Racibórz (śląskie)

Wykonywanie podłoży pod kostkę brukową,wykopów,podbudowy,podsypki,układanie krawężników,obrzeży chodnikowych,brukowanie nawierzchni.
ASTERIX USŁUGI REMONTOWE BUDOWLANE PIOTR PRAŻMO - 2016-03-14 - Lublin (lubelskie)

Odtwarzanie terenu, prace brukarskie i inne przy budowie sieci gazowej.
"SEGUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-03 - Gdynia (pomorskie)

BRUKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

samodzielny brukarz, wynagrodzenie 2000 - 3000zł brutto, pracodawca z Nekli, umowa na okres próbny,
WER BUD Pieszak Wojciech - 2016-02-18 - Zasutowo (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

Naprawa samochodów osobowych i ciężarowych
P.H.U. Auto-Skórka Piotr Skórka - 2017-02-24 - Stoczek (mazowieckie)

BRUKARZ - od 16 PLN

układanie ksotki brukowej
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe BRUK-TRANS Dawid Rus - 2015-11-12 - Pszczyna (śląskie)

Wykonywanie podbudowy, układanie nawierzchni z różnych materiałów i wykańczanie ich powierzchni, wykonywanie odwodnienia, ustawianie krawężników i obrzeży, konserwacja używanego sprzętu, zabezpieczenie i oznakowanie miejsca robót brukarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Zambrów (podlaskie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

FIRMA BUDOWLANA "FOBIS" SP. Z O.O. - 2017-02-24 - Lubin (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 2 100 PLN

- układanie, naprawa i demontaż nawierzchni brukowej;- przewożenie pracowników i maszyn na budowę.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kokoszkowy (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łochów (mazowieckie)

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kielce (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 15 PLN

układanie kostki brukowe, roboty ziemne
Jakub Niewiadomski TRANS-KOP - 2016-03-22 - Węgrów (mazowieckie)

BRUKARZ - od 3 000 PLN

prace brukarskie
F.H.U. KLAU-BUD Piotr Płaszewski - 2016-09-01 - Miechów (małopolskie)

- Roboty drogowe,- Brukowanie, naprawianie i rozbieranie nawierzchni ulic, placów, dróg, chodników, skarp i przejazdów,- Inne prace fizycze,- Praca na terenie Tczewa,- Kontakt: telefon 58 530-02-16; e-mail: info (at) gladpol.pl
P.H.U. GLADPOL STANISŁAW GŁADYSZ - 2017-03-22 - Tczew (pomorskie)