Praca BLACHARZ BUDOWLANY Piaseczno PPH EURO-DACH Józef Klimczuk

Graniczna 27, 05-501 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wykonywanie pokryć dachowych i prac towarzyszących

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagrodzeń- akord

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piaseczno

Zawód: blacharz budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność wykonywania obróbek blacharskich oraz pokrycia na rąbek podwójny

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: PPH EURO-DACH Józef Klimczuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Graniczna 27

Profil działalności pracodawcy: wykonywanie pokryć i wiązań dachowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz budowlany