Praca BIBLIOTEKARZ Zagórów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zagórów, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- obsługa czytelników w zakresie udzielania informacji, pomocy w doborze książek, korzystaniu z komputera,- konserwacja zbiorów oraz porządkowanie księgozbioru,- pomoc w organizowaniu imprez kulturalnych, zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i seniorów,- prowadzenie kroniki wycinków prasowych z informacjami o mieście i gminie Zagórów,- prowadzenie rejestru użytkowników korzystających z Internetu oraz rejestru wypożyczeń czasopism,- prowadzenie kroniki BPMiG w Zagórowie.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zagórów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość obsługi komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Ośrodek informacji biblioteczno - bibliograficznej.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Jamielnik (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

Dostarczanie i sprzedaż artykułów dekoracyjnych i kwiatów do klienta, pozyskiwanie nowych klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Turza Śląska (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 400 PLN

-obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Niepołomice (małopolskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach.przygotowanie produktów do sprzedaży, sortowanie i ekspozycja
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łabowa (małopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 960 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Krosno (podkarpackie)

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- zapoznanie się z obiegiem dokumentów w sekretariatach- obsługa biura w tym: przyjmowanie i rozdział korespondencji, rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących, otwieranie nadesłanych przesyłek i sprawdzanie czy nie jest mylnie skierowana lub czy wymienione w piśmie załączniki są do niego dołączone; przepisywanie i wysyłanie korespondencji- obsługa interesanta w tym: przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji; kierowanie interesantów do właściwej komórki organizacyjnej; nauka radzenia sobie z tzw. trudnym klientem- obsługa centrali telefonicznej w tym: odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym, kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników jednostki i łączenie rozmów wychodzących-obsługa urządzeń biurowych w tym: nauka obsługi kserokopiarki, drukarki, skanera, faxu- obsługa komputera w tym: sporządzanie pism w programie WORD; sporządzanie zestawień, sprawozdań, tabel w programie EXEL; wyszukiwanie potrzebnych informacji w Internecie
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOCNIK KAMIENIARZA - od 1 850 PLN

wykształcenie podstawowe, obróbka kamienia, ukladanie kostki brukowej, uzupełnienie refundacji do 30 r. zycia, mile widziane uprawnienia na wózki widlowe , prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kłodawa (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa i pozyskiwanie klientów narodowości chińskiej, monitorowanie rynku, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA ZAJĘĆ RUCHOWYCH - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zajęcia ruchowe z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie,- rehabilitacja usprawniająca i wspomagająca,- praca indywidualna i ruchowa,- dbanie o bezpieczeństwo uczestników i przestrzeganie zasad BHP i ppoż,- prowadzenie dokumentacji swojej pracy,- motywowanie podopiecznych do ćwiczeń.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie, ogólnobudowlane, prace na wysokościach; doświadczenie jako murarz
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Rozmierz (opolskie)

SPECJALISTA D/S NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 100 PLN

Przygotowanie wykrojów, szycie na maszynach szwalnych, szycie na stebnówce i owerloku. Wykształcenie średnie-krawiectwo. Doświadczenie zawodowe 2 lata(udokumentowane). Mile widziana znajomość języka ukraińskiego i włoskiego. Prawo jazdy kat. B. Umiejętność-włoski system szycia.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Zielonka (mazowieckie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

InformatykOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich, kontakt z kontrahentami i klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Rysowanie projektów budowlanych w systemie AUTOCAD, załatwianie formalności w urzędach w związku z uzyskaniem pozwolenia na budowę, uzgadniania branżowe dot. projektów, wypełnianie dok. formalnej. Staż w Płocku w godz. 8 - 16.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

Prace ręczne związane z produkcją drzwi i ościeżnic
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Sanok (podkarpackie)

ZBROJARZ - od 2 275 PLN

Wykonywanie i montaż prefabrykatów zbrojeniowych oraz ich ułożenie w formach i deskowaniach, prace przy czyszczeniu, prostowaniu, cięciu i gięciu siatek i szkieletów zbrojeniowych - praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Bełchatów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 2 200 PLN

montaż reklam
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

* obsługa programu magazynowego i sklepu internetowego,* prowadzenie korespondencji handlowej (w tym z kontrahentami zagranicznymi),* koordynacja zadań logistyczno-sprzedażowych,* przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji sprzedażowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Serwis pilarek spalinowych, kosiarek spalinowych, wykaszarek spalinowych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kępice (pomorskie)

TŁUMACZ J.HINDI I J.ANGIELSKIEGO - do 2 400 PLN

Tłumaczenie korespondecji, uczesnictwo w spotkaniach biznesowych w celu bierzącegotłumaczenia, tłumaczenie i sporządzanie umów z kontragentami zagranicznymi.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą: telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Złotoryja (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac porządkowych na terenie miasta i Gminy Pisz, pilnowanie, sprzątanie budynków gminnych, wykonywanie innych doraźnych poleceń przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

- obsługa klienta w dziale sprzedaży i doradztwo,- sprzedaż,- reklamacje części i akcesoriów samochodowych,- przygotowywanie ofert,- informacja o promocjach, płatnościach
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)