Praca BIBLIOTEKARZ Bańska Niżna kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bańska Niżna, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Praca w bibliotece

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bańska Niżna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Podobne oferty pracy

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - 997,4 PLN

obsługa mechanizmu śmieciarki,załadunek i rozładunek,opróżnianie pojemników.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Zambrów (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA OBCEGO - od 2 500 PLN

Obsługa biura w zakresie fakturowania oraz sprzedaży internetowej, Do głównych obowiązków osoby będzie należało analiza rynków zachodnich i pozyskiwanie nowych klientów. Staż pracy na podobnym stanowisku 2 lata
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. REGULOWANIA ZOBOWIĄZAŃ - do 2 200 PLN

Terminowe i dokładne księgowanie faktur, przy uwzględnieniu odpowiednich stawek podatkowych oraz zdobywanie wymaganych autoryzacji od kontrolerów finansowych oraz innych osób uprawnionych; Rozwiązywanie problemów dot. faktur niezapłaconych na czas poprzez: monitorowanie dokumentów oczekujących na zaksięgowanie i monitorowanie faktur zablokowanych z powodu różnic cenowo-ilościowych; Odpowiadanie i rejestrowanie wszystkich przychodzących zapytań (w szczególności od dostawców, klientów i pracowników); Prośby o dokonywanie niezbędnych zmian danych dostawców po szczegółowej analizie oraz monitorowanie balansu na kontach dostawców; Dokonywanie płatności zgodnie z wymaganiami oraz na czas;
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych.Wymagania Wykształcenie zasadnicze zawodowe, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Dąbrowa (lubuskie)

OPERATOR MASZYN SITODRUKOWYCH - od 1 850 PLN

DRUK ZGODNIE Z PRZEDSTAWIONĄ SPECYFIKACJĄ
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Dębica (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

PP FP klient 30-50 r z. art.49 pkt 2,4,5,6
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Stary Jarosław (zachodniopomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 500 PLN

Obróbka pieczywa przy stelarzu, wyrzucanie pieczywa na łopatę.
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Przechód (opolskie)

zg
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Lubicz Górny (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferta stazu: nauka regulacji podzespołó w rowerze, nauka obsługi programu fakturującego
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

obsługa urządzeń i maszyn gastronomicznych, przygotowywanie produktów, otwarcie i zamknięcie kuchni, obsługa programu zarządzającego pracą kuchni oraz restauracyjnego; współudział w przyjmowaniu dostaw, inwentaryzacji dziennej, opisywaniu produktów, audycie jakościowym, pomoc przy kontroli stanu magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Swarzędz (wielkopolskie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

zakładanie akt, podszywanie dokumentów pod akta, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Augustów (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Pomoc w pracach referaów: opracowywanie wniosków; o dofinansowania, materiałów promujących Gminę,przy dystrybucji Twardogórskiego Informatora Samorządowego
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Twardogóra (dolnośląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Ryki (lubelskie)

POMOCNIK MALARZA - 997,4 PLN

Przygotowywanie detali przeznaczonych do malowania poprzez zabezpieczanie niemalowanych części detali taśmą klejącą. Odłuszczanie polegające na myciu detali roztworem wody i detergentów. Demontaż zabezpieczeń z pomalowanych detali.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Płock (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

oferta z kandydatem
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ HALI - od 11,54 PLN

sprzątacz hali
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Gądki (wielkopolskie)

DEKARZ - BLACHARZ - do 1 750 PLN

roboty dekarsko-blacharskie, pokrycia dachowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

przygotowanie surowców do produkcji ciastek i paluszków, wytwarzanie cisatek z korpusów mpiankowych, krojenie ciastek w odpowiednie formy i kształty
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wręczyca Mała (śląskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Klucze (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie odszkodowań
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Wrocław (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

brukowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Młynne (małopolskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH (Z) - do 2 500 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe, sprzedaż fabrycznie nowych pojazdów dostawczych do 3,5t
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Tarnów (małopolskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Zapoznanie z wybranymi przepisami prawa podatkowego, ustawą o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, przepisami dotyczącymi zasad rachunkowości, przygotowanie do wysłania korespondencji: wezwań, pism, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gostynin (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA ST (FP)(8) DEP.FIN.PUB.WYDZ.KSIEG - 997,4 PLN

- Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ,- Zapoznaie sie z organizacją wew. UMŁ,- Zapozanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organizacyjną,- Pomoc w prowadzeniu bieżących spraw wybranej komórki organizacyjnej ,- Archiwizowanie dokumentacji wybranej komórki organizacyjnej,- Pomoc w przyjmowaniu dokumentów składanych przez interesantów w wybranej komórce organizacyjnej,Pomoc w czynnościach kancealryjnych ( koeprtowanie i adresowanie) wybranej komórki organizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)