Praca BIBLIOTEKARZ Sopot kontakt przez PUP

Stanowisko: BIBLIOTEKARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Data publikacji: 2016-06-16

Lokalizacja: Sopot (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sopot

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sopot

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

KELNERSKA OBSŁUGA GOŚCI.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

POMOC KRAWIECKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Pilnik (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - od 2 300 PLN

nawiązywanie współpracy z agencjami na Ukrainie, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kraków (małopolskie)

CZYNNOŚCI POMOCNICZE - od 11,76 PLN

przenoszenie ciężkich elementów, podwieszanie na hakach do lakierowania,
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Siemiatycze (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiz rynku, kontakt z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie , doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Stary Targ (pomorskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon - czw 7.30 - 15.30 pt 7.30 - 14.00
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Opole (opolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Kraków (małopolskie)

KASJER BANKOWY - do 1 850 PLN

I zmiana10.00-18.00
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

- obsługiwanie urządzeń techniki biurowej tj.: komputer, kserokopiarka,- obsługa klienta,- przyjmowanie korespondencji, zapisywanie, rozdzielanie jej na poszczególne komórki w przedsiębiorstwie,- segregowanie dokumentacji firmy.
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z KONTRAHENTAMI - do 2 400 PLN

Nawiązywanie kontaktów z odbiorcami polskich owoców-głównie jabłek w Indiach, negocjowanie warunków sprzedaży, przygotowywanie kontraktów.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Ciechanów (mazowieckie)

uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:obsługa klienta, zamawianie towaru, obsługa drukarki fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Świedziebnia (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 1 750 PLN

murowanie, tynkowanie,montaż rusztowań,zbrojenie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

Układanie gresów i terakoty, rozmierzanie klatek schodowych i balkonów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Słupno (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn stolarskich, magazynier.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Dziadowa Kłoda (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU / BAZARZE - od 2 000 PLN

Sprzedawanie towarów prowadzone na targowisku. Obsługa klientów. Przyjmowanie dostaw towarów od kontrahentów z Ukrainy. Zamawianie towaru.Praca na stoisku przy Hali Targowej w Jarosławiu.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNO BIUROWY - od 1 850 PLN

praca w salonie PLusa
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Głogów (dolnośląskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dębowiec (wielkopolskie)

OPERATORTRAKA TARTACZNEGO - od 1 850 PLN

Wynikający ze stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-04-10 - Krzywe (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Radymno (podkarpackie)

STANOWISKO DS. ADMINISTRACJI - 1 760 - 2 700 PLN

Prowadzenie spraw z zakresu gospodarki nieruchomościami będącymi w dyspozycji jednostki, zakup wyposażenia budnków, koordynacja umów z firmami zewnętrznymi, prowadzenie archiwum, zapewnienie obsługi cateringowej spotkań, zastępstwo w sekretariacie
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Gdańsk (pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA (S) - 997,4 PLN

Przygotowywanie gabinetu do pracy, praca z komputerem- rejestracja pacjentów, sterylizacja narzędzi stomatologicznych, asysta przy pracy lekarza, sprzątanie gabinetu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW WSPÓŁPRACY Z UKRAINĄ - od 950 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami ukraińskimi, załatwianie ewentualnych reklamacji wyjazdy w delegacje na Ukrainę.Miejsce wykonywania pracy: Łódź + Polska+ Ukraina
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 200 PLN

dbanie o bezpieczeństwo własne, przewożonych pasażerów, przewożonego ładunku oraz użytkowników drogi przez rygorystyczne przestrzeganie ""Prawa o ruchu drogowym"",
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Góra (dolnośląskie)

STAŻ - KSIĘGOWY - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Opole (opolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI PODESZEW OBUWNICZYCH. - od 2 000 PLN

Szlifowanie gumy, przygotowywanie do dalszej obróbki. Szlifowanie i woskowanie frontów obcasów. Obsługa maszyny do robienia skłonów w obcasie. Przybijanie obcasów. Szlifowanie obcasów i obrzeży. Woskowanie podeszew. Polerowanie i czyszczenie podeszew. Dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Rudnik (małopolskie)

obsługa kasy fiskalnej, przyjęcia towaru, ukladanie towaru na półakch, obsługa terminala płatniczego, obsługa wagi, krajalnicy.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Skrzeszewy (mazowieckie)

KAMIENIARZ - od 1 900 PLN

Obróbka elementów kamiennych (cięcie, frezowanie, polerowanie, impregnowanie). Montaż schodów, blatów, posadzek, scian z elementów kamiennych.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Pisz (warmińsko-mazurskie)