Praca BIBLIOTEKARZ-MŁODSZY BIBLIOTEKARZ/STAZ Wilków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wilków, powiat: opolski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wypożyczanie książek oraz prowadzenie dokumentacji.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ-MŁODSZY BIBLIOTEKARZ/STAZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wilków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Podstawowa znajomośc języków obcych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 5 000 PLN

Obsługa klienta niemieckojęzycznego, pomoc przy zamówieniu kart Shella.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Zabierzów (małopolskie)

KONSULTANT HANDLOWY - od 2 700 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 2 500 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kraków (małopolskie)

MALARZ - do 1 850 PLN

Przygotowanie powierzchni do malowania, malowanie na zewnątrz budynków, wewnątrz pomieszczeń, zabezpieczanie powierzchni nieprzeznaczonej do malowania, prace porządkowe na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Bachowice (małopolskie)

PROJEKTANT POZIOMÓW GRY - do 3 300 PLN

Wykształcenie kierunkowe; 2 lata doświadczenia zawodowego; znajomość języka angielskiego na poziomie B1 oraz Unreal Engine 4; zakres obowiązków: projektowanie poziomów gry, przygotowanie map lokacji w grze, usuwanie błędów projektowych, opracowywanie dokumentacji projektowej; umowa o dzieło; miejsce wykonywania: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Gliwice (śląskie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

PROWADZENIE PRZYJĘĆ DO OŚRODKA UDZIELANIA WSPARCIA I FORY OSOBIE
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Brzózka (lubuskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - do 2 200 PLN

Wystawianie faktur oraz ich przekazywanie do działów merytorycznych, rozliczanie z pracy handlowców, pośredniczenie w kontaktach handlowych między handlowcem, a klientem.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

prowadzenie rachunkowosci; rozliczanie wynagrodzeń; rozliczanie składek pobieranych przez ZUS; prowadzenie analizy finansowej; zapoznanie z programem płatnik; archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 13 PLN

Prace ogólnobudowlane pod nadzorem majstra. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Łódź (łódzkie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

Branża gastronomiczna.Obsługa klienta, przygotowywanie napojów, wydawanie dań, rozliczanie należności, przygotowanie sali do obsługi. Wymagana znajomość j. angielskiego -podstawy. Praca w przedziale czasowym 9-23 - ruch ciągły.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

KAMIENIARZ - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - STAŻYSTA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

przyjmowanie,wydawanie towaru,prowadzenie ewidencji magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Trzebinia (małopolskie)

FRYZJER (S) - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich takich jak: strzyżenie i golenie włosów, mycie i pielęgnowanie włosów, farbowanie włosów, czesanie fryzur okolicznościowych; utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz w całym salonie fryzjerskim; odbieranie telefonów; umawianie klientów na wizyty w zakładzie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tarnów (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzątanie obiektu firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 200 PLN

Obsługa przemysłowych zmywarek kapturowych do mycia naczyń i sprzętów kuchennych, dodatkowo rozładunek dostaw surowców oraz prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECI DOJEŻDŻAJĄCYCH - ROBOTY PUBLICZNE (MAŁOMICE) - od 925 PLN

Zapewnienie bezpiecznego przejazdu dla dzieci do i ze szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Małomice (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzatanie pwoeirzchni sali i kuchni
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Luchowo (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 13 - 20 PLN

Składanie pawilonów handlowych z płyt warstwowych - lekkie konstrukcje.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Łajski (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku na terenie gminy (drogi gminne, cmentarze, parki, place. Wykaszanie poboczy, czyszczenie i pogłębianie rowów.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Boleszkowice (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOCNIK MAJSTRA BUDOWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Drezdenko (lubuskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów, głównie wietnamskich, rozwijanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Miętne (mazowieckie)

STAZ/BRUKARZ - 997,4 PLN

-szkolenie BHP i P.POŻ- nauka przygotowywania placu do układania kostki brukowej- nauka docinania kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Miłaków (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami z Indii, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Piaseczno (mazowieckie)

PIZZER - od 13 PLN

Przygotowywanie składników,wypiek pizzy,dbanie o porządek w miejscu pracy;Miejsce pracy: Wrocław, Plac Solny;około 160 h pracy w mieisącu, dyspozycyjność w godzinach 10:00-24:00;Sala G
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - OFERTA PRACY PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE PRACY W SŁUPCY - od 2 000 PLN

Obsługa interesantów, porządkowanie akt, prowadzenie i adresowanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Słupca (wielkopolskie)