Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 18.09.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Betoniarz-zbrojarz* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, umiejętności: umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne), uprawnienia: świadectwo ukończenia kwalifikacyjnego kursu zawodowego, min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, zakres obowiązków: przygotowanie i montowanie zbrojenia, przygotowanie, układanie, zagęszczenie i pielęgnacja mieszanki betonowej, wykonywanie elementów betonowych i żelbetonowych, monolitycznych i prefabrykowanych stanowiących konstrukcje nośne obiektów, posługiwanie się wytycznymi dotyczącymi oceniania i jakości odbioru budowlanych robót betoniarsko zbrojarskich.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*