Praca BARMANKA Tereszewo FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIOTR CHUDZIŃSKI

Partęczyny, 13-306 Tereszewo, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tereszewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowomiejski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kurzętnik

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praca w ośrodku wypoczynkowym w Partęczynach. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dyspozycyjność. Pracodawca może zapewnić zakwaterowanie.

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIOTR CHUDZIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

3 MAJA 17, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nowomiejski

Gmina pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Ulica pracodawcy: 3 MAJA

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Zawód wykonywany przez pracownika: barman