Praca BARMAN Iława MIK Małgorzata Grabowska Grand Hotel Tiffi Iława

Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: praca za barem

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 10,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
10,50 zł brutto ( liczba godzin w zależności od zleceń0

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 10,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Brak możliwości ustalenia ile godzin w miesiacu osoba będzie pracowała ( w zależności od zleceń). Kontakt osobisty lub e-mail: rekrutacja-grandhotel (at) tiffi.com

Nazwa pracodawcy:
MIK Małgorzata Grabowska Grand Hotel Tiffi Iława

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa baru
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Beata Majkut - 2016-12-08 - Sława (lubuskie)

BARMAN - 2 000 - 3 000 PLN

Obsługa klientów, przygotowywanie i podawanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych, przyjmowanie zamówień, obsługa kręgielni i innych gier dostępnych w lokalu
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY PRODUKCJI KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH - do 2 700 PLN

produkcja kanałów wentylacyjnych, obróbka blacharska
Żebrowski Józef Krzysztof Firma "INSTALEX" - 2016-01-18 - Iława (warmińsko-mazurskie)

BARMAN - 997,4 PLN

wg. stanowisko
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

ochrona obiektu na terenie Iławy
Solid Security Sp. z o.o. - 2015-12-22 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 1 850 PLN

Przygotowywanie surowców do produkcji
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych DRESZLER Lubawa - 2016-04-22 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 2 000 PLN

Prace pomocnicze związane z pracą dekarza
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zbigniew Pryba "Pod Lipami" - 2017-03-06 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 1 000 - 1 600 PLN

obsługa klienta, wydawania posiłków
MULTICONCEPT Sp. z o. o Warszawa - 2016-10-14 - Iława (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 850 PLN

pomoc przy produkcji mebli
Usługi Stolarskie Rafał Winnicki - 2016-04-14 - Susz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (DZIAŁ TRADYCJA) - od 1 850 PLN

obsługa klienta na dziale tradycja
Nimes Sp. Z.O.O. - 2016-03-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - OPIEKUN PLAŻY - od 1 850 PLN

Dbanie o ład i porządek ,organizowanie ogniska, prace konserwatorskie, naprawcze
Szulc Dorota ZIELONY GAJ Wielowieś - 2016-05-05 - Nowe Chmielówko (warmińsko-mazurskie)

PIZZERMAN - od 2 000 PLN

przygotowywanie pizzy i burgerów.
Hotel - Restauracja MAXIMUS Iwona Wojtowicz - 2017-01-05 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

TAPICER - do 2 400 PLN

tapicerowanie mebli
LIBRO Marek Liberacki Lubawa - 2016-11-17 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

wg programu stazu, Program Unijny PO WER
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Łask (łódzkie)

BARMAN - od 2 200 PLN

praca w godz. 14-21
PeKaDe Partners Sp. z o.o. - 2016-06-27 - Opole (opolskie)

BARMAN - od 1 387,5 PLN

praca w pizzeria
Firma "OLTYM" Weronika Otremba - 2016-05-13 - Pszczyna (śląskie)

SPEDYTOR - 2 500 - 3 000 PLN

poszukiwanie ładunków, kontakt z kierowcami, pisanie zleceń, faktur
Megatrans Tomasz Smoliński - 2016-07-27 - Dąbrówka (warmińsko-mazurskie)

KASJER/EKSPEDIENT - do 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klienta według standardów firmy, obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej, układanie i dokładanie towaru na półki, zamawianie i wprowadzanie towaru do systemu, dbanie o dobry wizerunek firmy.
"MARTITA" Marta Krupińska - 2016-07-07 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

RATOWNIK WODNY - od 2 000 PLN

zapewnianie bezpieczeństwa gości korzystających z usług basenowych
PAŁAC MORTĘGI Sp. z o.o. - 2017-03-15 - Mortęgi (warmińsko-mazurskie)

DIETETYK - od 1 850 PLN

planowanie, nadzorowanie i wdrażanie, opartego na podstawach naukowych, żywienia indywidualnego, profilaktyka i leczenie dietetyczne chorób dietozależnych ocena stanu odżywienia oraz wydawanie stosownych opinii opracowanie jadłospisów i potraw wchodzących w skład poszczególnych rodzajów diet, zgodnie z obowiązująca klasyfikacjąi zasadami żywienia rozpoznawanie, zapobieganie i współuczestniczenie w leczeniu otyłości
Piotr Krajewski Firma Handlowa - 2016-04-06 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Obsługa klientów w barze i w restauracjiWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, 6 miesięczne doświadczenie zawodoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL: 506 609 394 lub osobisty w godz. 11.00 - 15.00
CARMEL CLUB CAFFE Barbara Brzozowska - 2016-09-26 - Jarosław (podkarpackie)

Zgodnie z programem stażum.in: nauka i zapoznanie się z obsługą baru, wyposażeniem baru i jego urządzeniami, z obsługa kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Żywiec (śląskie)

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do produkcji drewna
"JAGRAM-PRO" S.A. - 2016-05-19 - Susz (warmińsko-mazurskie)

KELNER/KA - do 1 850 PLN

Obsługa gości
PAŁAC MORTĘGI Sp. z o.o. - 2016-09-12 - Mortęgi (warmińsko-mazurskie)

TERAPEUTA DZIAŁU TERAPEUTYCZNEGO (DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH OD ALKOHOLU) - do 3 400 PLN

- prowadzenie grupowych zajęć terapeutycznych dla osadzonych- prowadzenie terapii indywidualnej osadzonych- uczestniczenie w posiedzeniach zespołu terapeutycznego
Zakład Karny Iława - 2016-08-12 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość