Praca BARISTA-PRACOWNIK KAWIARNI Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa klienta, przygotowanie napojów-kawa, herbata, zioła, utrzymanie dobrych relacji z klientem, obsługa kasu fiskalnej, dbanie o porządek na zapleczu i sali,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARISTA-PRACOWNIK KAWIARNI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: barista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM - od 2 000 PLN

inkasowanie należności, dbanie o porządek w miejscu pracy, promowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Chojna (zachodniopomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu PO WER
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tuczno (lubuskie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

Czynności administracyjno - biurowe, obsługa urzadzeń biurowych, obsługa korespondencji, skanowanie dokumentów, zakładanie akt, porządkowanie akt.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gniezno (wielkopolskie)

GRAFIK - 997,4 PLN

Grafik komputerowy
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK GASTRONOMICZNY - od 1 850 PLN

przygotowanie i wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chomęcice (wielkopolskie)

MONTAŻYSTA - od 12 PLN

pomoc przy montowaniu kabin prysznicowych, balustrad, przeszkleń, drzwi, luster, paneli itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ruda Śląska (śląskie)

INSTALATOR - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Sierosławice (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmwoanie dostaw towaruów, obsługa urzadzeń sklepowych, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie zamówień, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Waplewo Wielkie (pomorskie)

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kosin (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - UMPI/16/0037/W39 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łupowo (lubuskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

czynności opiekuńczo- porządkowe, opieka nad mieszkańcami DPS
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Nowe Miszewo (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kamieniec (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Złotów (wielkopolskie)

Sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

880U - DORADCA TECHNICZNY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-30 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA URZĄDZEŃ FISKALNYCH I KOMPUTEROWYCH - od 1 850 PLN

sprzedaż sprzetu fiskalnego, komputerowego i obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Biała Rządowa (łódzkie)

MALARZ BUDOWLANY - od 800 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Warszawa (mazowieckie)

WICEDYREKTOR DS. PEDAGOGICZNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ - do 1 600 PLN

Poziom wykształcenia, doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 27.10.2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek (Dz. U. Nr 184, poz. 1436 ze zm.), podstawowa znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego;mile widziane ukończone kursy i szkolenia z zakresu zarządzania zespołem; Zakres obowiązków: m.in. sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad nauczycielami zgodnie z planem nadzoru pedagogicznego i określonymi w nim zadaniami, Organizuje zastępstwa za nieobecnych nauczycieli, prowadzi ich właściwą dokumentację, rozlicza nauczycieli zastępujących z ich prawidłowego odbycia i zapisu w dziennikach zajęć. Kontrola prowadzenia dokumentacji szkolnej / dzienniki lekcyjne, arkusze ocen, kontrola dzienników zajęć wyrównawczych i pozalekcyjnych wszystkich klas. Prowadzi stosowną dokumentację potwierdzające kontrolę; 1/2 etatu; miejsce pracy: Chechło;
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chechło (śląskie)

OPERATOR CNC - od 1 850 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie min. 3 m-ce jako operator CNC, umiejętność obsługi maszyny CNC (centrum obróbcze)
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nowy Folwark (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 050 PLN

Obsługa komputera i maszyn Canon.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Oleśnica (dolnośląskie)

FAKTURZYST/KA - od 1 850 PLN

Pisanie faktur.
Hurtownia Piwa KASZTELAN Janusz Żółtowski - 2016-05-30 - Płock (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - od 1 750 PLN

Obsługa urządzen technologicznych
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Kozłowice (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Sierakowice (pomorskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

pomoc cukiernika
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Piątnica Poduchowna (podlaskie)

obsługa kasowa klientów w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK KSIUĘGOWOŚCI - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Warszawa (mazowieckie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

Instalacje oraz aktualizacje systemów operacyjnych Windows Vista/7/8. Instalacje oraz aktualizacje oprogramowania. Przygotowanie oraz konfiguracja stanowisk komputerowych, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi. Prowadzenie reje4stru sprzętu komputerowego. Obsługa urzadzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)