Praca BANKIER KLIENTA Gostyń SALEMAX Maciej Makowski

Stanowisko: BANKIER KLIENTA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów bankowych (kredyty, karty kredytowe, konta, lokaty itp.). Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce.

Data publikacji: 2016-03-21

Lokalizacja: Gostyń (wielkopolskie)

Pracodawca: SALEMAX Maciej Makowski

Miejsce pracy:
63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów bankowych (kredyty, karty kredytowe, konta, lokaty itp.). Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BANKIER KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gostyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: specjalista bankowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Min. 6 mies. doświadczenie zawodowe w finansach, sprzedaży lub obsłudze klienta. Znajomość MS Office. Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Nazwa pracodawcy: SALEMAX Maciej Makowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Al. Korfantego 48, 40-161 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesłać na adres e-mail: praca (at) franczyzabanku.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Katowice

Gmina pracodawcy: Katowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Katowice

Ulica pracodawcy: Al. Korfantego

Numer budynku pracodawcy: 48

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista bankowości