Praca BANKIER KLIENTA Częstochowa SALEMAX Maciej Makowski

Aleja Najświętszej Maryi Panny, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
-aktywna sprzedaż produktów banku (pożyczki, kredyty, konta, lokaty, debety) - profesjonalna obsługa klienta w placówce bankowej - sporządzanie umów kredytowych - kompletowanie dokumentacji klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie będzie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności kandydata

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: BANKIER KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: biegła obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzdaży, obsłudze klienta lub bankowości; znajomość pakietu Office, umiejętności sprzedażowe.

Nazwa pracodawcy: SALEMAX Maciej Makowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Aleja W. Korfantego 48, 40-161 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV ze zdjeciem należy przesłać na adres e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Aplikacje CV tylko na adres e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Katowice

Gmina pracodawcy: Katowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Katowice

Ulica pracodawcy: Aleja W. Korfantego

Numer budynku pracodawcy: 48

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni