Praca HYDRAULIK Ząbki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Osoba odpowiedzialna za demontarz instalacji c.o. starych systemów, wykonywanie instalacji KAN - THERM w brygadach 3-5 osobowych ukraińsko - języcznych bez nadzoru na podstawie zlecenia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: hydraulik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kompletny kurs systemów KAN-THERM

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik