Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Wierzchowo Gabinet Stomatologiczny Sylwia Rydel-Niżnik

Stanowisko: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem.Sprzątanie stanowiska pracy.

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Wierzchowo (zachodniopomorskie)

Pracodawca: Gabinet Stomatologiczny Sylwia Rydel-Niżnik

Długa 43/11, 78-530 Wierzchowo, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem.Sprzątanie stanowiska pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wierzchowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wierzchowo

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, zaangażowanie, szybkość przyswajania wiedzy

Nazwa pracodawcy: Gabinet Stomatologiczny Sylwia Rydel-Niżnik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Wierzchowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wierzchowo

Ulica pracodawcy: Długa

Numer budynku pracodawcy: 43

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015