Praca ASYSTENT DYREKTORA SZKOŁY Tarnowskie Góry kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Uzupełnianie dokumentacji szkolnej; prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania; przesyłanie dokuemntacji do właściwych instytucji edukacyjnych;

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DYREKTORA SZKOŁY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
OFERTA PRZEZNACZONA DLA OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA, SPEŁNIAJĄCYCH CO NAJMNIEJ JEDEN Z PONIŻSZYCH WARUNKÓW:- osoby długotrwale bezrobotne,- bezrobotni powyżej 50 roku życia,- bezrobotni korzystający ze świadczeń pomocy społecznej,- bezrobotni posiadający co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia,- bezrobotni niepełnosprawni.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: szkoła policealna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Wprowadzanie dokumentów do programu finansowo-księgowego.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Żary (lubuskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie damskie i męskie ,upięcia okolicznościowe ,farbowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wola Rębkowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

układanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - do 2 000 PLN

Obsługa pod nadzorem krajalnicy (krojenie pieczywa), pakowanie, magazynowanie, przygotowywanie pieczywa do dystrybucji.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Kowale Oleckie (warmińsko-mazurskie)

STAZ/DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanego towaru: stolarka okienna, drzwi podłogi, kuchnie- inkasowanie za pomocą kasy rejestracyjnej należności od klientów w wysokości wyszczególnionej w dowodach sprzedaży;przyjmowanie należności od klientów w formie gotówki, wydawanie reszty;
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kożuchów (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 070 PLN

fakturowanie, sporządzanie zestawień, raportów
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Tychy (śląskie)

HODOWCA DROBIU - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Wierzbica (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI ROLEK DO KAS FISKALNYCH - PAKOWACZ - do 2 000 PLN

obsługa maszyn do produkcji rolek, pakowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wola Kamieńska (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wolbrom (małopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI FAST FOOD - od 2 150 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckiej i wietnamskiej, organizacja pracy w restauracji, obsługa klienta, sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

obsługa maszyny sterowanej numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Ulina Wielka (małopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS PRAWNYCH - od 4 000 PLN

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie , wyżywienie, podróże. -Analiza rozwiązań systemów ERP, IT oraz ich wdrazanie w Polsce-Projekt zastosowań informatyki, Analiza i ocena projektów przetwarzania informacji, Ekspertyzy systemów komputwrowych, prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe, diagnoza problemów, modernizacja projektówi i procesu.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Zabierzów (małopolskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 500 PLN

Prace pomocnicze przy układaniu nawierzchni drogowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż odzieży dziecięcej
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Rawicz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 3 100 PLN

Załadunek i rozładunek transportów, rozładunek kontynerów, kompletowanie zamówień, układanie i metkowanie twowaru, dbanie o łąd i porządek na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - od 1 900 PLN

obsługa drukarki TERMOCODE polegającej na wprowadzeniu właściwych ustawień nadruków,kodów,założeniu folii oraz pakowaniu makaronu w opakowania jednostkowe oraz kartony
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Rudniki (śląskie)

WIERZBICA - KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdu do 3,5t, dostarczanie towaru do kontrahentów
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Wierzbica (mazowieckie)

REFERENT DS. PŁAC - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Krapkowice (opolskie)

WOŹNA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 035 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA - OPERATOR POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH - od 2 400 PLN

obsługa pojazdów specjalistycznych - ciągnika rolniczego, pojazdów marki DAF, WUKO
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Legnickie Pole (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 950 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Chin, udzielanie klientom informacji o produktach wietnamskich,obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK W OGRODNICTWIE - od 750 PLN

doświadczenie przy zbiorze pieczarek
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Starkowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC WSTĘPNYCH, PRZYGOTOWYWANYCH PRZY PRODUKCJI STYROPIANU
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kłobuczyn (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

sprzedaz towarów obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Świętochłowice (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - od 1 870 PLN

obsługa automatu spinającego
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Mieleszyn (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lubań (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

1. Diagnoza szczelności głowic samochodowych przy pomocy urządzeń2. Naprawa uszkodzeń
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Bronina (świętokrzyskie)