Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: rejestracja pacjentów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Adres pracodawcy:
Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: lipski

Gmina pracodawcy: Lipsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipsko

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*