Praca ASYSTENT Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac związanych z oprzewodowaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Poznań (wielkopolskie)

KAMIENIARZ - od 1 750 PLN

montaż nagrobków, obróbka kamienia
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

sprzedaż urządzeń gastronomicznych( ekspresy do kawy, piece do pizzy)
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Olkusz (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace kuchenne
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Krzeszów (dolnośląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

realizacja recept, sprzedaż OTC, doradztwo pacjentowi, kontrola zgodnościposiadanego asortymentu ze stanem faktycznym magazynu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Żuromin (mazowieckie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie ogólne z urządzeniami w zakładzie pracy,- odkręcenie i przykręcenie koła,- demontaż i montaż opony,- sprawdzenie uszkodzenia koła, opony, dętki,- przygotowanie do naprawy opony, dętki (oczyszczanie, szlifowanie),- przygotowanie elementu naprawczego,- naprawa opony, dętki,- wyważenie koła,- prostowanie obręczy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zgierz (łódzkie)

INŻYNIER WSPARCIA INFRASTRUKTURY SIECIOWEJ - od 7 433,33 PLN

Projektowanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań dla cenionych klientów Cisco. Planowanie i dokumentowanie wysoce złożonych działań aktualizacyjnych i migracyjnych w oparciu o różnorodne technologie Cisco. Zarządzanie oraz optymalizowanie środowiska istniejących klientów. Symulowanie sieci w warunkach laboratoryjnych w celu sprawdzenia nowych rozwiązań.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

1629U SALOWA (-Y) - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI KAMBODZAŃSKIEJ - od 2 200 PLN

Przygotowywanie posiłków kuchni kambodżańskiej (khmerskiej)
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie i spawanie stali nierdzewnej TIG, MIG
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - do 1 850 PLN

montaż i demontaż rusztowań zgodnie z przepisami BHP
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łuków (lubelskie)

Kontakt z klientem, odbieranie, segregowanie poczty, wysyłanie korespondencji, przygotowanie i prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner, pomoc przy sporządzaniu pism, adresowanie korespondencji oraz wpisywanie jej do książki pocztowej, pomoc przy ewidencji urlopów, obsługa poczty elektronicznej.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Sanniki (mazowieckie)

SZEF KUCHNI - od 2 800 PLN

USTALENIE MENU, PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI ORIENTALNEJ, KONTROLA JAKOŚCI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE KIERUNKOWE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI ORIENTALNEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMILOGICZNYCH, 1 ROK DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów (sprzedaż produktów, doradztwo w ich wyborze, pomoc techniczna w obsłudze urządzeń kosmetycznych), obsługa kasy fiskalnej, drukarki, komputera, terminala płatniczego, zapewnianie odpowiedniego stanu na półkach towaru, przepakowywanie towaru do detalicznych opakowań, pakowanie wysyłek pocztowych i kurierskich, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towar
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Pszczyna (śląskie)

TRENER FITNESS - od 2 400 PLN

Prowadzenie zajęć w klubie sportowym.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - ASYSTENT WEB DEVELOPERA - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Opole (opolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA DROGOWEGO - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiemI zmiana 08.00-16.00Miejsce pracy: Elbląg i Gdańsk
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót budowlanych na terenie woj. śląskiego.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zabrze (śląskie)

MALARZ/LAKIERNIK - 2 000 - 2 500 PLN

wykonywanie prac stolarskich
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Dzierżązna (łódzkie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13,57 PLN

Liczenie towarów w sieci handlowych
kontakt przez OHP - 2016-09-12 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 3 500 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów również w języku obcym (w tym celu znajomość języka ukraińskiego). Sporządzanie raportów i rejestrowanie towarów w magazynie. Wysyłki do odbiorców. Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Bronisze (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów ciężarowych marki SCANIA, MERCEDES ACTROS, MAN, RENAULT PREMIUM. Obsługa głowicy pneumatycznej FORTAR FICTION, wiertarki pneumatycznej STENHOIUFT A/S, podnośnika pneumatycznego do aut OS STENHOY, prasy pneumatycznej KOMETAL(500kn)
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 900 PLN

obsługa kancelaryjna biura, rozliczanie projektów unijnych,o rganizacja przedsiewzięć promocyjnych, doradztwo dla beneficjentów, dokumentacja dla organów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kijewo Królewskie (kujawsko-pomorskie)