Praca ASYSTENTKA KSIĘGOWEJ Łomianki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie i segregacja dokumentów do księgowania, obsługa korespondencji, ogólne prace biurowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA KSIĘGOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomianki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 06.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętności związane z ruchem drogowym i kierowaniem pojazdami

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętności obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, sprzątanie ulic, chodników, utrzymanie zieleni, prace remontowo- budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - 997,4 PLN

opanowanie umiejętności mocowania detalu na stole obróbczym, wprowadzanie danych detalu do pamięci maszyny, dobór i pomiar narzędzi z wprowadzeniem ich danych do pamięci maszyny, wirtualne sprawdzenie narzędzi do założonego programu, dobór programów skrawania do określonego narzędziami, realizacja ścieżki narzędzia z ewentualną korekcją parametrów skrawania, kontrola i sprawdzanie z rysunkiem obrabianego detalu za pomocą przyrządów pomiarowych, opanowanie programowania i wykorzystania podstawowych cykli za pomocą programu jakie posiada maszyny
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Chełmek (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA-39 REF - od 2 000 PLN

pomoc przy naprawach samochodów
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Mikoszowa (dolnośląskie)

OPERATOR - MONTER PRODUKCJI - od 2 250 PLN

montaż komponentów z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Chrzanów (małopolskie)

KIEROWCA-MECHANIK - od 1 850 PLN

przewóz towarów w relacjach międzynarodowych, kraje BY,RUS, UA, dbanie o stan techniczny pojazdu oraz wykonywanie drobnych napraw
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Podstawowe prace biurowe, kontrola list obecności, wydajności pracy, odbiór telefonów, obsługa komputera, zamawianie surowców do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Będzin (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

według zawodu fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Limanowa (małopolskie)

ZMYWACZ NACZYŃ - do 13 PLN

PRACE PORZĄDKOWE W KUCHNI, ZMYWANIE NACZYŃ; WYMAGANIA: RZETELNOŚĆ, SYSTEMATYCZNOŚĆ, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; ROZKŁAD CZASU PRACY: CZAS POTRZEBNY NA WYKOANIE ZLECENIA;
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI SPEDYTORZY I POKREWNI - od 1 850 PLN

Spedytor ze znajomością języka niemieckiego
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

SZLIFIERZ - ŚLUSARZ - STAŻ - 997,4 PLN

SZLIFOWANIE ELEMENTÓW METALOWYCH SZLIFIERKAMI KĄTOWYMI I MIMOŚRODOWYMI, KONTROLA WYPRODUKOWANYCH ELEMENTÓW PRZYRZĄDAMI POMIAROWYMI
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

DOSTAWCA POTRAW TURECKICH - od 1 500 PLN

dostarczanie potraw tureckich
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Duchnice (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI - SPRZĄTACZKA(NR 1566) - od 2 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych i sal wykładowych,mycie okien, sprzątanie łazienek i sanitariatów,utrzymanie ładu i porządku wokół budynku,
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

projektowanie instalacji elektr., montaż szaf
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SERWISANT - od 2 780 PLN

diagnostyka- naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK SEKRETARZA SĄDOWEGO - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towarów do sklepu, czynności porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ZOBOWIĄZANIE (IŁOWA) - od 925 PLN

prace porządkowe na terenie gminy i miasta
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Iłowa (lubuskie)

SPAWACZ - od 4 800 PLN

SPAWANIE KONSTRUKCJI METALOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Wołów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Szczucin (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (Z) - od 2 000 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Żabno (małopolskie)

- doradztwo w zakresie doboru produktu, - wybieranie wariantów produktów,- analizowanie potrzeb klienta,- przygotowywanie oferty dla klienta, - prezentowanie przygotowanej oferty,- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy,- udzielanie wszelkich informacji o produktach oraz przyjmowanie reklamacji,-wyjaśnianie zasad użytkowania produktów,-obsługa klienta,- sprzedaż towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Gorlice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 100 PLN

sprzedaż tkanin
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Kraków (małopolskie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW - 997,4 PLN

montaż rowerów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Staszów (świętokrzyskie)

FOTOGRAF M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Warszawa (mazowieckie)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami organizowania imprez młodzieżowych dla dzieci i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 11,6 PLN

sprawdzanie stanu technicznego, konserwacja oraz montaż instalacji i sprzętu ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Rakoniewice (wielkopolskie)

PRACOWNIK MARKETINGU - do 1 850 PLN

negocjacje handlowe, pozyskiwanie nowych klientów, redagowaanie ofert, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Katowice (śląskie)