Praca ASYSTENT ZARZĄDU-TŁUMACZ Marki TOM-GAZ SP.Z O.O.

Piłsudskiego 226, 05-261 Marki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Organizacja pracy zarządu, tłumaczenie rozmów handlowych, pisemnych i ustnych. Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe min. 1 rok na w/w stanowisku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Liczba godzin pracy w tygodniu: 0.2

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wymiar czasu pracy 1/2 etatu, wynagrodzenie mies. brutto 1500,00zł. + prowizja.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ZARZĄDU-TŁUMACZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Marki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Marki

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Umiejętność tłumaczenia.

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe min 1 rok na w/w stanowisku.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: TOM-GAZ SP.Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Marki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Marki

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 226

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016