Praca ASYSTENT ZARZĄDU DO SPRAW RYNKÓW AFRYKAŃSKICH I AZJATYCKICH K/M (J. FRANCUSKI, J. ARABSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w godz. 10-18

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT ZARZĄDU DO SPRAW RYNKÓW AFRYKAŃSKICH I AZJATYCKICH K/M (J. FRANCUSKI, J. ARABSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: arabski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: francuski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie- technik w elektryce przemysłowej; znajomość maszyn przemysłowych; doświadczenie zawodowe: 1 rok w obsłudze maszyn przemysłowych, komunikatywna znajomość języka francuskiego i arabskiego. Obowiązki: przedkładanie członkom zarządu raportów oraz analiz na temat potrzeb klientów spółki odnośnie zapotrzebowania w maszyny przemysłowe - analiza rynków afrykańskich i azjatyckich, - analiza ofert firm produkujących elektryczne maszyny przemysłowe, - nawiązywanie kontaktów z zagranicznymi klientami firmy, - prowadzenie obsługi biurowej zarządu Spółki, - przygotowywanie i odbieranie korespondencji, - wyznaczanie terminów oraz organizowanie spotkań służbowych członków zarządu. Ze względu na bezpośrednie kontakty z prezesem zarządu narodowości francuskiej oraz na częste kontakty z podmiotami gospodarczymi z rejonów Afryki oraz Azji wymagana jest znajomość języków obcych.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu