Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Giżycko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giżycko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Generała Józefa Bema 16A, 11-600 Węgorzewo, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: węgorzewski

Gmina pracodawcy: Węgorzewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Węgorzewo

Ulica pracodawcy: Generała Józefa Bema

Numer budynku pracodawcy: 16A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ostrowite (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

-obsługa klienta,-obsluga kasy fiskalnej,-wykladanie towaru,-dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Ruda Śląska (śląskie)

SPAWACZ - od 17,5 PLN

spawanie konstrukcji metodami MIG/MAG elektroda topliwą w osłonie gazów obojętnych i aktywnych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

układanie przewodów
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MECHANIK LAKIERNIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

Głównie lakierowanie pojazdów samochodowych, drobne prace mechaniczne.Miejsce pracy: Wrocław ul. HubskaKontakt z pracodawcą w siedzibie firmy. Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA MEBLI - 997,4 PLN

sprzedaz mebli, organizacja i obsługa ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

KLINIARZ - od 1 850 PLN

Produkcja elementów granitowych i formaka
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Strzegom (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

NALICZANIE WYNAGRODZEŃ, SKŁADEK, ZUS, PODATKU DOCHODOWEGOWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, OBSŁUGA PROGRAMU PŁACOWEGO PŁATNIK
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - STAŻ - 997,4 PLN

w/ g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Zakopane (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy, utrzymanie porządku, dbałość o produkty
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczen biurowych, opróżnianie koszy, dezynfekcja urządzen sanitarnych, mycie i polerowanie mebli, mycie okien i drzwi, zaopatrzenie toalet w środki czystości
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Strzelin (dolnośląskie)

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - sprawdzanie stanu technicznego linii produkcyjnej, wykonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń mechanicznych, elektrycznych i wchodzących w skład linii produkcyjnej, lokalizowanie i usuwanie usterek produkcyjnej, kontrolowanie jakości wytwarzanych wyrobów i ewidencjonowanie parametrów jakościowych, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP i ppoż., nakładanie porcelany na taśmę linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wysocko Małe (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 360 PLN

Umowa zlecenia przez okres 1 miesiąca, potem umowa o pracę, 2 zmiany-7-15 15-23. Prace magazynowe głównie przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu, rozkładaniu prduktów na półkach, wynagrodzenie umowa zlecenia-14 zł/h, umowa o pracę 2360 zł-brutto
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Smolice (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

PRACOWNIK LINII MONTAŻOWEJ - od 11,2 PLN

-montaż podzespołów do sprzętu AGD-kontrola jakości wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

sprzedaż materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji archiwum zakładowego, udostępnianie akt i innej dokumentacji, przekazywanie materiałów archiwalnych do Archiwum Państwowego, dbanie o ład i porządek w archiwum
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Głogów (dolnośląskie)

1133U MONTAŻYSTA, STOLARZ PCV I ALUMINIUM - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Radom (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

dbieranie telefonów, umawianie klientów na wizyty, obsługa kasy fisklanej
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Sztum (pomorskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Lubaczów (podkarpackie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

kontakt telefoniczny z klientem, przygotowanie towaru do wysyłki, obsługa programów komputerowych-handlowych, logistyka-nadawanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wprowadzenie danych do systemu komputerowego. Obsługa urzadzeń biurowych. Odbieranie i wysyłanie korespondencji. Kontakt z klientami. Zajmowanie się dokumentacją firmy pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Puck (pomorskie)

BARMANKA - od 1 750 PLN

barmanka. Praca na 2 zmiany w godz. 10.00-16.30, 16.30-23.00. Na początek umowa zlecenie, następnie umowa o pracę. Wynagrodzenie od 1750zł brutto (na początek).
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Zabrze (śląskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY POKL/M - od 1 850 PLN

Mechaniczne naprawy samochodów osobowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM (Z) - do 4 000 PLN

obsługa maszyn CNC, ustawianie parametrów maszyn, programowanie i korekcja programów w maszynach CNC, obsługa aparatury pomiarowej
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Tarnów (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie konfekcji damskiej z dzianiny. Umiejętność obsługi maszyn: overlock, stebnówka, dwuigłówka- wymagana umiejętność obsługi dwóch maszyn. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy (ze świadectwami pracy).
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed