Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Kraków Dominik Malik Salon Fryzjerski Damsko-Męski "Margot II"

Miejsce pracy:
31-513 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Fryzjer damsko - męski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1/2 etatu (do uzgodnienia z pracodawcą)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Data zakończenia pracy: 04.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe (fryzjerstwo), doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętności zawodowe (fryzjerskie)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie