Praca ASYSTENT ZARZĄDU/ ASYSTENT DS. ZINTEGROWANYCH SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA Chorzele kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chorzele, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT ZARZĄDU/ ASYSTENT DS. ZINTEGROWANYCH SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzele

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przasnyski

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

B.Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przasnyski

Gmina pracodawcy: Przasnysz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przasnysz

Ulica pracodawcy: B.Joselewicza

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie,farbowanie,mycie włosów,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kutno (łódzkie)

POMOC KROJCZEGO - PRASOWACZA - od 1 850 PLN

krojenie i prasowanie wyrobów czapniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Suwałki (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWYCH - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie mechaniczne; prawo jazdy B. Zakres obowiązków: sprzedaż części maszyn i urządzeń, pozyskiwanie nowych klientów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gliwice (śląskie)

KONSERWATOR - od 1 750 PLN

pielęgnacja zieleni, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Suwałki (podlaskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PRAC CIESIELSKICH, MURARSKICH, DEKARSKICH.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Drzewica (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 3 000 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków, znajomość zasad sporządzania posiłków w kuchni arabskiej, znajomość skłądników tej kuchni, doświadczenie w sporządzaniu potraw kuchni arabskiej.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SZWACZ/KA MASZYNOWA (ŻAGAŃ) - od 2 000 PLN

szycie na maszynach szwaliczych
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Żagań (lubuskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Biała (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PŁOMIENIOWEJ SZKŁA - od 1 850 PLN

-obróbka termiczna szkła
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Cichawa (małopolskie)

STAŻ/PO WER/- PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

praca biurowa przy komputerze
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SZWACZ - od 1 850 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Krasnystaw (lubelskie)

SPECJALISTA DS PRODUKCJI KEBABU - od 2 000 PLN

Produkcja kebabu.Kontakt w języku tureckim.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Duszniki (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc w pisaniu faktur, kserowanie dokumentów, przyjmowanie zleceń, pomoc w negocjacjach z klientem, pomoc w rozliczaniu pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN NUMERYCZNYCH I KONWENCJONALNYCH - od 2 000 PLN

Obróbka metalu i plastiku na maszynach CNC.
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Łanięta (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie
kontakt przez PUP - 2015-08-27 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PARKINGOWY - 997,4 PLN

dbanie o czystość w hotelu i na parkingu, konserwacja urządzeń sanitarnych w pokojach hotelowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Augustów (podlaskie)

WIERZBICA - 4U (CUKIERNIK) - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kalenice (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

prace związane z obsługa pizzerii, robienie pizzy, dbanie o czystośc w miejscu pracy,lokalu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Barwice (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER- SPRZEDAWCA - od 2 050 PLN

Praca w firmie zajmującej się sprzedażą systemów zabezpieczeń. Zakres obowiązków: obsługa klienta i magazynu itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Ołtarzew (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO 3,5 T - od 2 273 PLN

Kierowca samochodu dostawczego 3,5 t
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Brzozów (podkarpackie)