Praca ASYSTENT RODZINY Witonia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Witoni

Miejsce pracy:
Szkolna 5, 99-335 Witonia, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: praca w zawodzie asystent rodziny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 15 zł/godzinę

Nazwa stanowiska: ASYSTENT RODZINY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Witonia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Witonia

Zawód: asystent rodziny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: do pracy w rodzinie, z dziećmi

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość metod pracy opiekuńczo-wychowawczej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, wykształcenie wyższe - pedagogika, psychologia, socjologia, nauka o rodzinie

Nazwa pracodawcy: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Witoni

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy (AK)

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: H. Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 31

Nazwisko osoby zgłaszającej: Katarzyna Gonera

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent rodziny