Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Wieniawa KIKAS LOGISTICS Sp. z o. o.

STAROWIEJSKA 16, 26-432 Wieniawa, powiat: przysuski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Księgowanie faktur zakupowo-sprzedażowych; rozliczanie rozrachunków, kontrachentów; monitorowanie płatności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieniawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przysuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wieniawa

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.06.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: KIKAS LOGISTICS Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak informacji

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przysuski

Gmina pracodawcy: Wieniawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieniawa

Ulica pracodawcy: STAROWIEJSKA

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Puławy (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

- uzgodnienie stanu rozrachunków z odbiorcami i dostawcami,- sporządzenie wezwań do zapłaty i not odsetek,- dokonywanie zapisów księgowych.
Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa "ELEWATOR JABŁOWO" Spółka z o.o. - 2016-07-06 - Jabłowo (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP itp.), dekretowanie i księgowanie dokumentów, księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń miedzyokresowych kosztów, prowadzenie ewidencji księgowych, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów, przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.
Tassa Agnieszka Czajkowska - 2016-01-21 - Kielce (świętokrzyskie)

prowadzenie dokumentacji księgowej
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

betonowanie, szalowanie, zbrojenie
PHU "ŻELBET" ANDRZEJ GAPYS - 2016-09-06 - Kłonna (mazowieckie)

księgowanie wyciagów bankowych, dekretacja dokumentów sprzedażowych, kosztowych, księgowanie i rozliczanie raportów kasowych
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Siedlce (mazowieckie)

Segregowanie dokumentów, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, przygotowywanie dokumentów do zapłaty z zatwierdzonych dowodów księgowych, sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald, wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów, nanosznie numer dowodu księgowego potwierdzający kolejność ujęcia w księgach, przygotowywanie korespondencji z kontahentami, urzędami i bankami, wypełnaianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych, archiwizowanie dowodów księgowch, organizowanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Mielec (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 2 000 - 2 500 PLN

Dekretacja dokumentów, prowadzenie ewidencji w rejestrze zakupu i sprzedaży, sporządzanie kalkulacji na produkowane wyroby.
GMK Spółka Akcyjna Łobez - 2016-01-15 - Łobez (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Mokrzec (mazowieckie)

rozliczanie księgowe podatku VAT
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Frydrychowo (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

montaż konstrukcji budowlanych
TOMBRUK Tomasz Parszewski - 2016-02-10 - Odrzywół (mazowieckie)

-wprowadzanie danych do systemu FK-prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Niepołomice (małopolskie)

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Częstochowa (śląskie)

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Poznań (wielkopolskie)

Prace biurowo księgowe
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK PLACOWY - do 925 PLN

praca na placu przeładunkowym,
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Zielonka (mazowieckie)

Wprowadzanie dokumentów do programów księgowych, wypełnianie deklaracji podatkowych, sporządzanie zeznań;
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Tarnowskie Góry (śląskie)

zapoznanie się z dokumentacją sprzedaży, zakupu towarów,kosztów, zakupów inwestycyjnych u podatnika, wprowadzanie dokumentów do programu WAPRO-MAG, WAPRO-BEST, pisanie pism, sporządzanie informacji tabelarycznych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Słupsk (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 900 PLN

porządkowanie faktur, księgowanie w programie, sporządzanie dokumentów wewnętrznych, nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kowale (śląskie)

prowadzenie spraw księgowych i kadrowo-płacowych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - do 1 850 PLN

ujmowanie dowodów w systemie księgowym, współpraca z główną księgową, okazjonalne wsparcie sekretariatu
Biuro Rachunkowe INCOME Magdalena Maciak - 2016-02-19 - Legnica (dolnośląskie)

ewidencja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym oraz analiza rozrachunków
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Asystent ds.księgowosci
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Opole (opolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Przysucha (mazowieckie)

Wymagania: wykształcenie wyższe (administracja, finanse, rachunkowość, samodzielność, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Wejherowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta.
P.H.U."ZDZICH" ZDZISŁAW DĄBROWSKI - 2015-12-16 - Przystałowice Duże-Kolonia (mazowieckie)

ASYSTENT RODZINY - od 2 000 PLN

- Opracowywanie i realizowanie planu pracy z rodziną- udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej w tym- w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego, -udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych, wychowawczych z dziećmi-
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieniawie - 2017-03-23 - Wieniawa (mazowieckie)