Praca ASYSTENT RODZINY Pilawa MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Pilawie

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: ASYSTENT RODZINY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-08-09

Lokalizacja: Pilawa (mazowieckie)

Pracodawca: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Pilawie

Aleja Wyzwolenia 158, 08-440 Pilawa, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT RODZINY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pilawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pilawa

Zawód: asystent rodziny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy:
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Pilawie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
List motywacyjny, c.v., kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Pilawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pilawa

Ulica pracodawcy: Aleja Wyzwolenia

Numer budynku pracodawcy: 158

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent rodziny