Praca ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI Włodawa kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie rysunków konstrukcyjno-budowlanych, kompletowanie dokumentacji konstrukcyjno - budowlanej.

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Włodawa (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie rysunków konstrukcyjno-budowlanych, kompletowanie dokumentacji konstrukcyjno - budowlanej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włodawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włodawski

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 04.02.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość programów AUTOCAD i ROBOT

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Niecała 2, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włodawa

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DZIAŁU - od 2 000 PLN

obsługa klientów ukraińskich, realizacja zamówień, sporządzanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Grzędy (mazowieckie)

MONTER DRABIN - od 1 850 PLN

montaż drabin na linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Umianowice (świętokrzyskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Zboiska (podkarpackie)

FOTOGRAF - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Białystok (podlaskie)

ANALITYK JAKOŚCI SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ŚREDNIEGO SZCZEBLA (MIDDLE QA ENGINEER) - od 9 000 PLN

Analiza funkcjonalnych wymagań biznesu, udział w projektowanie aplikacji z programistami, tworzenie dokładnej strategii testów dla aplikacji, szkolenie i prowadzenie zespołu wcelu testowania nowych i istniejących właściwości aplikacji, tworzenie/śledzenie/ ponowne testowanie defektów oprogramowania w wyznaczonym narzędziu do śledzenia defektów, raportowanie (śledzenie błędów, przygotowanie sprawozdań, testów podsumowujących ocenę sporządzenia raportu), kontakty z klientami odnośnie projektów (możliwe podróże doUSA)
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ - od 2 000 PLN

Obsługa linii technologicznej
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace zlecone przez kierownika
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Polanów (zachodniopomorskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI - do 2 000 PLN

koszenie trawy, piegęgncja drzew, zbieranie śmieci z pasów zieleni
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

przyjęcie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Sieradz (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA ( 68 EFS ) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30 r. ż pomoc w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, uczestnictwo w wycieczkach, spacerach, dbałość o bezpieczeństwo dzieci, pomoc podczas zajęć, opieka nad dziećmi w sali i poza,
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Rudzienko (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w zakresie wykonywania czynności kancelaryjno-biurowych w ramach wykonywanych czynności ustawowo przewidzianych dla prokuratury, obsluga urządzeń biurowych, sporządzanie projektów prostych pism z zakresu działania prokuratury
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Chorzów (śląskie)

STAŻ -MAKLER NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom, udział w podpisywaniu umów sprzedaży, wprowadzanie w wewnętrzny sytem ofert sprzedaży, redagowanie umów pośrednictwa, wyszukiwanie potencjalnych klientów
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Przygotowywanie wózka widłowego do pracy.Wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych.Zabezpieczenie przewożonego załadunku.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gorzewo (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy-goniec
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lębork (pomorskie)

MONTAŻ SZALUNKÓW - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

budowa sieci sprzedaży na terenie Polski, sporządzanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych z dostawcami z Turcji oraz aktywny udział podczas negocjacji
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Jabłonowo (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i układanie towaru, utrzymywanie porządku ma stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Łochów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Sprzedaż, przygotowywanie potraw, nauka kasy fiskalnej, sprzątanie stanowiska, wystawianie i przyjmowanie faktur, towarowanie - nauka.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bocianowo
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY AUTOMATYK - do 4 200 PLN

Wykształcenie wyższe techniczne; min. 10 lat doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym automotive; znajomość j. angielskiego i ukraińskiego; Zakres obowiązków: projektowanie instalacji automatyki i układów wspomagających; konserwacja i naprawa urządzeń, diagnostyka i usprawnianie programów układów automatyki; zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Porządkowanie terenu wokół szkoły, koszenie trawy na boisku i placu zabaw i wokół szkoły. Wykonywanie prac konserwatorskich: malowanie, naprawa sprzętu szkolnego, mebli szkolnych, wymiana żarówek, zawieszanie tablic, przestawianie i mocowanie elementów stanowiących wystrój klasy. Porządkowanie, sprzątanie pomieszczeń szkolnych (w tym strychu i piwnicy szkoły). Dbanie o plac zabaw, np. oliwienie sprzętu, malowanie i inne konieczne prace. Odśnieżanie w okresie zimowym, sypanie piaskiem śliskich powierzchni. Praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Skierbieszów (lubelskie)

STAŻ/FP/ - ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

dbanie o porządek i czystość w salach
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 2 080 PLN

kompletacja towarów
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Żnin (kujawsko-pomorskie)