Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA STAŻ PO WER Piaseczno kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone producenci placów zabaw.

Miejsce pracy:
Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, w czynnościach higenicznych, w ubieraniu się, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, porządkowanie zabawek, opiekowanie się dziećmi

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA STAŻ PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualne badania SANEPID

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ - od 1 850 PLN

obsługa pił dwugłowicowych CNC, obsługa giętarki do blach, spawanie aluminium, obsługa aplikacji do malowania proszkowego, szlifowanie ram aluminiowych, pakowanie gotowych produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zawiercie (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 050 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Poznań (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Garwolin (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykładanie i uzupełnianie towarów, obsługa klientów przy pomocy kasy fiskalnej, dbanie o porządek na stanowisku pracy i w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Sułków (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Andrychów (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łapy (podlaskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Prace porządkowe w budynku szkoły i prace porządkowe wokół budynku.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

SPECJALISTA DS. ELEKTRONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA - do 2 000 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie wyższe; doświadczenie w pracy z klientem; obsługa komputera (Word, Excel); zakres obowiązków: spisywanie umów i ich elektroniczna rejestracja zgodnie z wymogami obsługi rynku abonenckiego, przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń i reklamacji; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gliwice (śląskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie surowców do produkcji pieczywa, obsługa maszyn i urządzeń, pieców oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. Miejsce pracy: Gliwice(obok Fabryki Opla). Praca na 3 zmiany w godzinach 6-14, 14-22, 22-6 - równoważny czas pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

branża spożywczo - przemysłowawykształcenie zawodowe, obsługa kasy fiskalnej, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 06.09.2016, spełniająca warunek art. 49 (2-6), profil II
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Praca na recepcji, obsługa gości hotelowych, meldowanie i wymeldowywanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Płock (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie elementów odzieży roboczej ( spodnie, kurtki)
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Stargard (zachodniopomorskie)

708U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

1. Szycie spodni damskich całości.2. Obrzucanie wykrojów.3. Łączenie w całości.4. Wszywanie suwaka.5. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Daszyna (łódzkie)

KASJER/SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedaż produktów, obsługa klientów, prace porządkowe, obsługa kasy.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - 3 150 - 3 450 PLN

Specjalista ds obsługi klienta zajmuje się obsługą pasażerów linii Qatar Airways, udziela im wsparcia i niezbędnych informacji, zajmuje się także przygotowaniem biletów, ich aktywną sprzedażą, rezerwacjami oraz anulowaniem podróży.Na bieżąco wprowadza niezbędne zmiany do systemu Amadeus.Obsługuje pasażerów w języku angielskim oraz w co najmniej jednym innym obcym języku( w zależności od przypisanego rynku).Jest zobowiązany do podnoszenia i aktualizowania swojej wiedzy na bieżąco, zgodnie z wytycznymi i procedurami.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydfatów z pracodawcąL: 71 756-40-00Oferta znajduje się w sali: C ,H ,E
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

wykonywnaie zbrojenia elementow budowlanych w tym stanowisk transformatorowych
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Opole (opolskie)

Prace porządkowe oraz naprawcze na terenie Gminy Kamienica Polska i instytucjach stanowiących własność Gminy.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Kamienica Polska (śląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Radom (mazowieckie)

INFORMATYK-PROJEKTANT MEBLI - od 2 500 PLN

projektowanie, montaż mebli
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Nowa Wieś (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - PRACOWNIK BIUROWY STAŻ EFS POWER - 997,4 PLN

kopertowanie, kserowanie, segregacja dokum.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Małomice (lubuskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej wentylacji, klimatyzacji
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami posługującymi się językiem hindi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Piaseczno (mazowieckie)

ASYSTENT - od 900 PLN

kontakty z klientami, wspomaganie pracy przedstawicieli handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)