Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Wieliczka kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -opieka nad dziećmi- pomoc nauczycielowi w organizowaniu pracy opiekunczo- wychowaczej,-uczestniczenie w wycieczkach i spacerach,-pomoc w tworzeniu materiałów dydaktycznych, ksero, laminowanie,-dbanie o utrzymanie ładu i estetyki w sali dydaktycznej,-organizacja wypoczynku dzieci

Data publikacji: 2016-02-23

Lokalizacja: Wieliczka (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-opieka nad dziećmi- pomoc nauczycielowi w organizowaniu pracy opiekunczo- wychowaczej,-uczestniczenie w wycieczkach i spacerach,-pomoc w tworzeniu materiałów dydaktycznych, ksero, laminowanie,-dbanie o utrzymanie ładu i estetyki w sali dydaktycznej,-organizacja wypoczynku dzieci

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieliczka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Poniatowa (lubelskie)

STAŻ - FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie, modelowanie, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Chorzów (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

Wymagania doświadczenie w ślusarstwie
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Przyborzyce (pomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

Obsługa wtryskarek
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Oleśnica (dolnośląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kamyk (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - PARZNIEW - od 12 PLN

doczyszczanie powierzchni płaskich, mycie okien, praca od poniedziałku do piątku, na trzy zmiany, wynagrodzenie: 12 zł brutto za godzinę
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Parzniew (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH OFPR/16/1721 (S) - od 2 000 PLN

Wykonywanie wszelkich prac montażowych na konstrukcjach stalowych. Praca na terenie kraju, pracodawca zapewania dowóz i zakwaterowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Limanowa (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

OBRÓBKA WSTĘPNA, PRZYGOTOWANIE DAŃ (GARMAŻERKA), OBSŁUGA KLIENTA, SPORZĄDZENIE KARTY PRODUKTÓW, OBRÓBKA TERMICZNA, KONTROLA STANÓW MAGAZYNOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona mienia
Grotkiewicz Robert - 2016-02-09 - Niepołomice (małopolskie)

KIEROWCA POW. 3,5 T - do 1 850 PLN

przewóz palet z węglem
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu-przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi,dbanie o porządek na sali,obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Oferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Tuczno (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa urządzeń fiskalnych, obsługa maszyny do lodów włoskich, umiejętność dozowania porcji, umiejętnosć przyjmowania zamówień na ciasto od indywidualnych klientów, obsługa klienta przyjmowanie reklamacji, pomoc przy doborze zamówień indywidualnych, uzupełnianie dokumentacji HACCP, zamawianie towaru od producenta, umiejętność rozpoznawania wadliwego produktu.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

Transport ma terenie Unii Europejskiej, wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRZECHOWYWANIE SUROWCÓW, PÓŁPRODUKTÓW I WYROBÓW; UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NACZYŃ ORAZ SPRZĘTU UŻYWANEGO W KUCHNIPOMIESZCZENIACH KUCHENNYCH ORAZ ZAPLECZU; PRZYGOTOWYWANIE PÓŁPRODUKTÓW, OBRÓBKA ART. SPOŻYWCZYCH; POMOC W PREZYGOTOWYWANIU DAŃ
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Stradomia Wierzchnia (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ-STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Zakopane (małopolskie)

OPERATOR SEPERATORA MGŁY OLEJOWEJ - od 2 000 PLN

obsługa masz
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Świdwin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności oraz koordynowanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura, sprawdzanie i odbieranie poczty, obsługa urządzeń biurowych, nadzór nad dokumentami firmowymi, archiwizacja i przetrzymywanie dokumentów zgonie z przepisami.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Skarszewy (pomorskie)

POMOCNIKI BRUKARZA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

ARCHEOLOG - od 1 850 PLN

Prowadzenie badań archeologicznych na terenie gminy Złocieniec.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Świdnica (dolnośląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY LINII PRODUKCYJNEJ - do 1 850 PLN

WŁĄCZANIE/ WYŁĄCZANIE WIELOPIŁY,UKŁADANIE MATERIAŁU NA STOLE OBRÓBCZYM WIELOPIŁY, DBANIE O CZYSTOŚĆ NA STANOWISKU PRACY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE; PRZED SPOTKANIEM KONTAKT TELEFONICZNY
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

Sprzedawca w branży mięsnej
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie oraz serwowanie dań i napojów.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Siedlce (mazowieckie)

zgodnie z dołączonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Węgierska Górka (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)