Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Tuczna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tuczna, powiat: bialski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuczna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Ulica pracodawcy: Brzeska

Numer budynku pracodawcy: 101

Profil działalności pracodawcy:
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zrejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy:- nauka rozliczania poczty, nadawania przesyłek poleconych obsługa oprogramowania pocztowego,- rozliczanie przesyłek GLS, JAS, FBG,- obsługa xero, faxsu, e-maila,- tworzenie i sprawdzenie akt osobowych,- tworzenie i prowadzenie dokumentów, faktur i WZ,
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MANAGER DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU - DZIAŁ WTRYSKAREK - od 8 520 PLN

odpowiedzialność za właściwy stan maszyn i urzadzeń, planowanie i koordynowanie pracy w dziale utrzymania ruchu, tworzenie raportów i analiz dotyczących usterek maszyn i urzadzeń; kontakt z klientem zagranicznym oraz z Zarządem w j.koreańskim; doświadczenie: min.3 lata pracy na st.Managera w firmie polsko-koreańskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Strzelce Opolskie (opolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac murarsko, tynkarsko wewnątrz i na zewnątrz budynku jak i gładzie
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Katowice (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

segregacja i porządkowanie dokumentacji przeznaczonej do wprowadzania do systemu przez pracowników Biura, udzielanie informacji w zakresie dzialalności ARiMR, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa komputera i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Sandomierz (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Składanie zamówień na towar, przyjmowanie towaru i wykładanie na półki, naliczanie cen na towar, sprzedaż towarów i obsługa klienta metodą tradycyjną, sporządzanie raportów sklepowych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Góry (świętokrzyskie)

KELNER - od 2 100 PLN

obsługa gości w restauracji, rozliczanie należności
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Legnica (dolnośląskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH ( PO WER II ) - 997,4 PLN

staż - zaznajomienie z narzędziami oraz technikami pracy na stanowisku montera/ konserwatora instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zaznajomienie z elementami instalacji, obsługa elektronarzędzi, nauka czytania schematów i rysunków technicznych, przygotowanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z montażem instalacjiklimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wykonywanie montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kontrolowanie, obsługa i konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, planowanie i wykonanie napraw lub demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii, Praca na wysokości powyżej 3 m,Dźwiganie do 20kg
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ukladanie, metkowanie i sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wolbrom (małopolskie)

PIELĘGNIARKA - od 1 850 PLN

udzielanie świadczeń zdrowotnych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

MŁODSZY WYCHOWAWCA - od 1 870 PLN

wyksz. wyższe pedagogiczne (pedagogika opiekuńczo wychowawcza, resocjalizacyjna, psychologia)- zgodnie z ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej;
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWNIK PRODUKCJI - od 1 750 PLN

NADZÓR I ZARZĄDZANIE NAD PRODUKCJĄ ELEMENTÓW METALOWYCH
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

BRYGADZISTA - od 2 000 PLN

Prowadzenie prac budowlanych, organizacja czasu pracy brygady budowlanej.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nysa (opolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

Pakowanie mięsa i wyrobów, przygotowanie mięsa do dystrybucji, przygotowanie dokumentacji związanej z dystrybucją
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Borowe (śląskie)

TOKARZ - FREZER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zwoleń (mazowieckie)

DYŻURNY RUCHU - 2 600 - 2 700 PLN

Dyżurny ruchu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Brzeszcze (małopolskie)

praca na kasie, obsługa klienta, wykładanie
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Skoczów (śląskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

zgodny z programem stazu w załączeniu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Brzózki (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kraków (małopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

zawieranie umów ubezpieczeniowych, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Urzędów (lubelskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości naczyń i sprzętu kuchennego, przygotowywanie półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

montaż zbrojenia na/lub w szalunkach
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Opatów (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

- przygotowanie transakcji sprzedaży,- przygotowanie zamówień dot. sprzedaży,- korespondencja z klientami firmy,- obsługa sprzedaży bezpośredniej,- obsługa sprzedaży wysyłkowej,- rozpatrywanie reklamacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Starogard Gdański (pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 850 PLN

Odbiór pojemników z odpadami, ręczny załadunek odpadów, wstępne sortowanie odpadów.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tyszowce (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed