Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 250 PLN

EDUKACJA DZIECI, POMOC W CZYNNOŚCIACH SMOOBSŁUGOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE INSCENIZACJI NA UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNE, DEKORACJA SALI PRZEDSZKOLNEJ, OPIEKA NAD DZIEĆMI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE-EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, KREATYWNOŚĆ, ZDOLNOŚCI PLASTYCZNE, MUZYCZNE
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Białystok (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI TECHNICZNEJ BIUR, HOTELI - od 2 000 PLN

proste prace remontowe, proste naprawy z zakresu elektryki i hydrauliki i innych instalacji wewnętrznych, naprawy uszkodzonych mebli, wymiana żarówek itp.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Józefosław (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Układanie krawężników na mostach, betonowanie. Praca przy budowie obwodnicy w Nysie.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Nysa (opolskie)

POMOCNIK DEKARZA - 997,4 PLN

Utrzymywanie porządku na terenie budowy, podawanie materiałów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bogusławki Duże (łódzkie)

KIEROWCA, OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH, PRACOWNIK MELIORACYJNY - od 1 850 PLN

praca ciągnikiem z kosiarką, obsługa kosiarki STIHL oraz piły, odmulanie rowów "Pelikanem", przebudowa przepustów
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 1 900 PLN

PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK WÓZKIEM WIDŁOWYM, ROZWOŻENIE TOWARU, DBANIE O MAGAZYN
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie, metkowanie,wykładanie i układanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Dąbie (wielkopolskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta w zakresie sprzedaży artykułów budowlanych- realizowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych z wykorzystaniem kasy fiskalnej- przygotowywanie oferty handlowej oraz prezentowanie jej klientom- obsługa urządzeń technicznych dostępnych na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Leszno (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

farbowanie, strzyżenie, modelowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Pewel Mała (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszczenie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, utrzymanie porządku i czystości w magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Niepołomice (małopolskie)

POMOC INSTRUKTORA - 997,4 PLN

Udział i pomoc w organizacji imprez oraz zajęć w świetlicach, załatwianie spraw uczestników zajęć w MOK.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Nadróż (kujawsko-pomorskie)

KOROWACZ - od 2 200 PLN

korowacz - przygotowanie drewna do korowania
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Dobrzany (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wynikający ze stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-04-03 - Humniska (podkarpackie)

PRACOWNIK PRALNI WODNEJ* - od 1 850 PLN

Obsluga maszyn pralniczych w pralni, przyjmowanie oraz wydawanie brudnej i czystej bielizny hotelowej, obsługa magielnicy, utrzymanie standardów sanitarnych i porządkowych pralni
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Zamiatanie, wycieranie kurzy, mycie podłóg, mycie poręczy, opróżnianie koszy.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łódź (łódzkie)

KAJSER/KSIĘGOWY - do 1 000 PLN

przyjmowanie wpłat za mieszkanie, rozliczanie klientów z wpłat za mieszkanie, sporządzanie raportów kasowych, naliczanie opłat
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wieliczki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY (S) - 997,4 PLN

Obsługa monitoringu, prace techniczne związane z utrzymaniem budynku, bieżąca konserwacja urządzeń technicznych, obsługa techniczna imprez artystycznych oraz kina
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tarnów (małopolskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Pińczów (świętokrzyskie)

WYKONAWCA I MONTER REKLAM - od 2 000 PLN

Wykonywanie reklamy wizualnej i podświetlanej i niepodświetalnej (zindywiudualizowane projekty klientów0 z przygotowanych elementów z różnych materiałów np. pleksa, pcv, dibond, metal, przy wykorzystaniu elektronarzędzi zgodnie z dokumentacją produkcyjną.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kalisz (wielkopolskie)

SERWISANT - od 2 443 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zleceń dot. przewozów na terenie kraju - przejazd tylko między poszczególnymi lotniskami na terenie Polski, dbałość o stan techniczny pojazdu, dokonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych samochodów. Wyjazdy na czas od 3 do 5 dni (weekendy raczej pozostają wolne).
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK POLOWY - od 1 850 PLN

zbiór owoców i warzyw, prace w magazynie, obsługa maszyn rolniczychOferta pracy złożona w celu uzyskania informacji starosty o braku możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych w oparciu o lokalny rynek pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Przybójewska (mazowieckie)

MURARZ - od 1 500 PLN

murowanie, nakładanie tynku ozdobnego, docieplanie budynków, układanie zbrojenia; doświadczenie mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Jemielnica (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)