Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Węgrzce AGATA BIL-MIECHÓWKA

Miejsce pracy:
32-086 Węgrzce, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Asysta przy zabiegach stomatologicznych, sterylizacja i czyszczenie narzędzi, przygotowywanie stanowiska do zabiegu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Data zakończenia pracy: 20.03.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe), mile widziane doświadczenie, kreatywność, dyspozycyjność, miła aparycja, energiczność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie