Praca MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 15 ofert pracy MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 6 000 PLN

Opieka nad osobą starszą, pomoc w codziennych czynnościach, podawanie leków.
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-07 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO - od 3 500 PLN

Profesjonalna telefoniczna i mailowa obsługa indywidualnych klientów niemieckojęzycznych, długofalowe budowanie relacji z obsługiwanymi klientami i osobami współpracującymi po stronie niemieckiej, aktywne zdobywanie nowych klientów.
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-04 - Kalisz (wielkopolskie)

OPIEKUN/KA OSOBY STARSZEJ - od 3 600 PLN

Praca na terenie Niemiec. Dyżur pracownika firmy w PUP w dniu b12.05.2017 r. od godz. 10.00 (po wczesniejszym kontakcie telefonicznym).
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL/ REKRUTER TERENOWY - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: udział w budowaniu strategii marketingowej i pozytywnego wizerunku firmy w terenie- aktywna promocja ofert pracy firmy wśród środowisk lokalnych, nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie kontaktów na swoim terenie: przeprowadzanie prezentacji i spotkań, udział w Targach Pracy, wstepna rekrutacja kandydatów; WYMAGANIA: wykształcenie min.średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, czynne prawo jazdy kat.B, mobilność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów, bardzo dobra organizacja pracy; KONTAKT: lubliniec (at) medcare24.pl
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-28 - Lubliniec (śląskie)

ASYSTENTKA DS. KADROWYCH I ADMINISTRACYJNYCH - od 2 350 PLN

Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji, współpraca z działem obsługi kadrowo-płacowej, realizacja procesu zakupu materiałów i wyposażenia, udział w procesach rekrutacji pracowników, wprowadzanie i monitorowanie danych osobowych w systemie CRM, podpisywanie umów cywilno-prawnych, przedłużanie umów.
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-03 - Kalisz (wielkopolskie)

OPIEKUN/KA OSOBY STARSZEJ - od 3 600 PLN

Praca na terenie Niemiec.Spotkanie informacyjne w PUP dla osób zainteresowanych ofertą: 21.04.2017 godz. 9.30 - 13.30,po wcześniejszym kontakcie tel.
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL/ REKRUTER TERENOWY - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: udział w budowaniu strategii marketingowej i pozytywnego wizerunku firmy w terenie, aktywną promocję ofert firmy wśród środowisk lokalnych, , nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie kontaktów na swoim terenie, przeprowadzanie prezentacji i spotkań dla osób zainteresowanych podjęciem pracy, udział w Targach Pracy oraz nawiązywanie współpracy z instytuacjami rynku pracy, wstepną rekrutację kandydatów; WYMAGANIA: wykształcenie min.średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, punktualność, inicjatywa i dynamizm w działaniu umiejętność przygotowania i przeprowadzania prezentacji znajomość Ms Office, mobilność i czynne prawo jazdy kat. B
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-24 - Lubliniec (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 6 000 PLN

Prowadzenie akt osobowych, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, sporządzenie, rozliczanie umów cywilnoprawnych. Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków oraz ekwiwalentów za urlopy.
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-04 - Kalisz (wielkopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ(NIEMCY) - od 6 000 PLN

Opieka nad osobą straszą (higiena, ubieranie, podawanie leków, transfer, dotrzymywanie towarzystwa, podawanie posiłków).Opieka nad gospodarstwem domowym (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów).Praca dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatów.Agencja zapewnia organizację wyjazdu i powrotu, zakwaterowanie i wyżywienie, stałą opiekę konsultantów i koordynatorów na terenie Niemiec
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-04 - Lubliniec (śląskie)

KONSULTANT DS OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: profesjonalna telefoniczna i mailowa obsługa indywidualnych klientów niemiecko i polskojęzycznych, długofalowe budowanie relacji z obsługiwanymi klientami i osobami współpracującymi po stronie niemieckiej; WYMAGANIA: wykształcenie min.policealne, mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym lub stanowisku obsługi klienta, obsługa komputera, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole; KONTAKT: lubliniec (at) medcare24.pl
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-20 - Lubliniec (śląskie)

ASYSTENT DS. REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH - od 2 500 PLN

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (weryfikacja predyspozycji kandydatów do pracy w opiece nad osobami starszymi niepełnosprawnymi, selekcja kandydatów), weryfikacja znajomości jęz. niemieckiego u kandydatów, redagowanie, zamieszczanie i stała aktualizacja ogłoszeń online i offline, zarządzanie bazą kandydatów i kompletowanie dokumentów aplikacyjnych, budowanie pozytywnego wizerunku marki Medcare24 wśród kandydatów, pracowników i klientów firmy.
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-15 - Kalisz (wielkopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 6 700 PLN

Opieka nad osobą starszą
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-01 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 6 700 PLN

Opieka nad osobą starszą
MEDCARE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Wybierz kraj