Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO Kraków Biuro Rachunkowe Pawulski&Pawulski Krzysztof Pawulski Wojciech Pawulski sp.j.

Miejsce pracy:
31-036 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pomoc księgowego, wprowadzanie danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Data zakończenia pracy: 02.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie, obsługa komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie