Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Pasłęk kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pasłęk, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pasłęk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: elbląski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: x

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Krosno (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca w sklepie odzieżowym
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

ANALITYK FINANSOWY - od 8 000 PLN

Analiza zdolności finansowej klientów korporacji Shell.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kraków (małopolskie)

POMOC KELNERA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Gniezno (wielkopolskie)

APARATOWY PRODUKCJI OCTU - 997,4 PLN

Badanie zawartości alkoholu i kwasowości octu, tankowanie cysterny, filtrowanie octu, dbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Olbrachcice (śląskie)

PORTIER - od 2 000 PLN

-wydawanie kluczy, podnoszenie i opuszczanie szlabanu, udzielanie informacji
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Gdów (małopolskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

prace stolarskie i pomocnicze w zakresie branży stolarskiej, montaż mebli
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Marynin (lubelskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

czytanie rysunków technicznych, przygotowanie materiałów, spawanie, ślusarka
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Babice Nowe (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Trzebinia (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa elektronicznego obiegu dokumentów,- porzadkowanie dokumentacji,- pisanie pism,- obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO - od 1 750 PLN

Obsługa klienta na stoisku mięsnym, obsługa urządzeń typu stekownica/krajalnica, weryfikacja terminów ważności, dbanie o wygląd lady mięsno-wędliniarskiej.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Tychy (śląskie)

POMOCNIK MECHANIKA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Świętoszowice (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWNIK UBEZPIECZEŃ (S) - 997,4 PLN

Zapoznanie się z regulaminem pracy, organizacyjnym i zakresem zadań realizowanych przez wydział, wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentów ubezpieczonych rolników, wykonywanie czynności w zakresie ewidencji ubezpieczonych rolników i rozliczania składek na ubezpieczenie społeczne rolników, redagowanie pism z zakresu działania wydziału
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie zestawem pojazdów ciągnik samochodowy + naczepa na terenie Polska - Europa - Kraje WNP, codzienna obsługa techniczna w/w środków transportu, kontrola i uzupełnianie wszelkich dokumentów zwiazanych z przewozem
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 11 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość obsługi maszyn produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Dębowiec (wielkopolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - do 1 850 PLN

Zapoznanie z ogólnym zasadami sanitrano-epidemiologicznymi obowiązującymi w szpitalu, obsługa programu komputerowego, sporządzanie kart informacjyjnych, codzienne sporządzanie rapartów. Wyknywanie innych czynnośći zleconych przez przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Włodawa (lubelskie)

*SPECJALISTA DZIAŁU SPRZEDAŻY I ORGANIZACJI IMPREZ (UZUPEŁNIENIE PRAC INTERWENCYJNYCH RM 30-50 ) - od 3 000 PLN

prace biurowe, organizacja imprez i sprzedaż usług
kontakt przez PUP - 2015-09-01 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Pracownik budowlany: prace żelbetowe, hydroizolacja.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Żywiec (śląskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

CZYNNOŚCI POMOCNICZE ZWIĄZANE Z HODOWLĄ ZWIERZĄT FUTERKOWYCH.3 LATA DOŚWIADCZENIANA W/W STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Stromiec (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY, KTÓRA ODBYWAŁA STAŻ U PRACODAWCY - od 1 850 PLN

Pomoc w wydawaniu posiłków, sprzątanie sali (mycie, odkurzanie, pastowanie, ścieranie kurzu, mycie toalet, drzwi, okien, lamperii, parapetów), pomoc przy rozbieraniu i ubieraniu dzieci, pomoc w pracach na zewnątrz przedszkola, pomoc nauczycielce w zajęciach i podczas wyjść poza teren placówki.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Głogówko (dolnośląskie)

OGRODNIK - od 2 500 PLN

pielęgnacja terenów zielonych w tym rabat kwiatowych, krzewów, trawników (przycinanie, pielenie, podlewanie) obsługa, konserwacja, drobne naprawy maszyn i urządzeń ogrodniczych (miejsce wykonywania pracy Kompleks Parkowy rezydencji Dwór Polski)
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Bełchatów (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

dopasowywanie oraz łączenie elmentów konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Długopole Dolne (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - od 11 PLN

praca na produkcji w branży cukierniczej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRACOWNIK D/S SOCJALNYCH - od 1 850 PLN

Pracownik do spraw socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Rawicz (wielkopolskie)

BARMAN/ BARMANKA - od 1 200 PLN

Obsługa klienta, wydawanie posiłków i napojów, obsługa programu sprzedaży, dbanie o czystość za barem i na sali.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Praszka (opolskie)

KELNER - BARMAN - do 1 850 PLN

Kompleksowa obsługa klienta, przygotowywanie zali konsumpcyjnej, serwowanie potraw i napojów, inkasowanie należności od klientów, wystawianie dokumentów sprzedaży, sprzątanie ze stołów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

szycie cholewek
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)