Praca ASYSTENT/-KA KSIĘGOWEJ Wolica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wolica, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
praca zespołowa z księgową; układanie dokumentów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/-KA KSIĘGOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pruszkowski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Drzymały 30, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Pruszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszków

Ulica pracodawcy: Drzymały

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNICK DS. KADR I PŁAC - od 2 000 PLN

naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji Zus, prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie czasu pracy, sporządzanie zaświadczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Rawicz (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- PRACE INTERWENCYJNE (SZPROTAWA) - od 925 PLN

Przygotowanie, wydawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach, sprzątanie pomieszczeń i terenu wokół przedszkola.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Wrzesiny (lubuskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

Pakowacz ręczny
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

przyjmowanie, rejstrowanie i wysyłanie poczty, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, nadzór i kontrola nad realizacją zamówień art. biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

CUKIERNIK - do 1 850 PLN

produkcja wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Górki Noteckie (lubuskie)

POMOC WYCHOWAWCA W PLACÓWCE - 997,4 PLN

organizacja pracy z grupoą wychowankówwspeiranie rozwoju psychofizycznego wychowankówprzestrzeganie higieny przez wychowankówrealizacja harmonogramu dnia
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MONTERA ELEMENTÓW OBUDOWY LAMP TYPU LED - od 925 PLN

proste prace manualne, pomoc przy montarzu elementów obudów typu LED, serwisowanie zasilaczy matryc LED
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Piaseczno (mazowieckie)

NAUCZYCIEL MUZYKI - od 251,67 PLN

- wykonywanie zawodu nauczyciela, obsluga imprez szkolnych w zakresie muzycznym, przygotowanie uczniów do wystepo muzycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Siemiatycze (podlaskie)

FLORYSTA- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykonywanie dekoracji z roślin suszonych i żywych, kompozycji kwiatowych, wieńcy, pielęgnacja roślin ciętych i doniczkowych, sprzedaż, obsługa klienta, udzielanie porad pielęgnacji roślin
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bodzanów (mazowieckie)

SPEDYTOR KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY - 2 817 - 3 521 PLN

Budowanie oraz utrzymywanie owocnych relacji z przewoźnikami i partnerami biznesowymi, planowanie i organizacja spedycji drogowej przejazdów krajowych/ międzynarodowych, monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg, optymalizacja kosztów transportu (negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu), dbanie o pozytywny wizerunek firmy, przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych, rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi przewozami, raportowanie wyników operacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gdańsk (pomorskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zduńska Wola (łódzkie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

glazura, elewacje, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

- prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Świebodzin (lubuskie)

STAŻ - AUTOMATYK, MONTER KLIMATYZACJ I I WENTYLACJI - 997,4 PLN

nauka montażu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, serwis, diagnoza usterek oraz ich naprawa okresowe kontrole, przeglądy urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Chorzów (śląskie)

SEKRETARKA NOTARIALNA - 997,4 PLN

prowadzenie biura oraz obsługa recepcyjno-telefoniczna sekretariatu, prowadzenie kalendarza notariusza, pisanie i red. dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 100 PLN

pracownik produkcyjny
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Bolesławiec (dolnośląskie)

DEKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocnicze prace przy budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Krzeszowice (małopolskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

produkcja wyrobów cukierniczych, w tym ciast wypiekanych, deserowych, tortów okolicznościowych, deserów owocowych, gospodariwanie składnikami i półproduktami przeznaczonymi do produkcji cukierniczej, obsługa sprzętów do produkcji, opracowywanie receptur ciast wypiekanych, deserowych, tortów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Podgórz (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 200 PLN

Koloryzacja, strzyżenie, modelowanie, przedłużanie, zagęszczanie włosów różnymi metodami, strzyżenie brody
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kraków (małopolskie)

ZASTĘPCA DYSPOZYTORA TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - od 3 500 PLN

nadzorowanie pracy kierowców, nadzorowanie transportu, rozładunków, załadunków, prowadzenie dokumentacji transportowej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Legnica (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

współpraca z kontrahentami chińskimi i polskimi, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, import towarów m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładne sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym, kontrola nad wydawanymi z magazynu towarami, potwierdzona prawidłowo wystawionymi dkumentami wydanaia, praca w ystemie magazynowym wietnamskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Jabłonowo (mazowieckie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Pozyskiwanie klientów, sporządzanie ofert, organizowanie transportów i ich nadzorowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Będzin (śląskie)

KASJER SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów na kasie fiskalnej, obsługa klientów, ekspozycja towarów, doradzanie klintów w wyborze asortymentów, przyjmowanie dostaw, wykładanie towarów na półkach, wydruki etykiet cenowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

INSPEKTOR SANITARNY - 997,4 PLN

Inspektor sanitarny- oferta stażu realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków EFS w ramach ( PO WER) Wymagania: wykształcenie wyższe medyczne lub inne wyższe mające zastosowanie w wykonywaniu zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej , Zdrowie Publiczne, Ochrona Środowiska, Biologia.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

STAŻ - PROJEKTANT- SPRZEDAWCA/ARCHITEKT WNĘTRZ - 997,4 PLN

pon- pt 10-18 sob 10-14 lub 10-18 w zależności od studia
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Opole (opolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów fizykalnych, masaży, prowadzenie gimnastyki z osobami starszymi i dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bierutów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Białystok (podlaskie)

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

zapoznanie się z formami opodatkowania, z ewidencją przychodów,podatkową księgą przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji roliczeniowych ZUS
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Augustów (podlaskie)

Wybierz miejscowość