Praca ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH Ostrów Mazowiecka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wspieranie inspektora nadzoru w sprawach związanych z: przygotowywaniem projektów odpowiedzi na pisma wykonawcy robót, opracowaniem raportów konsultanta, rozliczaniem robót wykonywanych przez wykonawcę robót, realizacją umowy pomiędzy konsultantem a zamawiającym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Mazowiecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód:
inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

3-go Maja 55, 07-300 Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

naprawa maszyn i urzadzeń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MECHANICZNEJ OBRÓBKI SKÓR - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń do obróbki skór
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ryn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Jaroszów (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrywanie zakładu w surowce, materiały niezbędne do produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Sierakowo (mazowieckie)

REFERENT EKONOMICZNY -681 - od 2 000 PLN

praca biurowa, usługi w zakresie rachunkowo-księgowym
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Namysłów (opolskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

skierowanie do pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lubartów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Gromazdenie informacji rynkowych, doskonalenie procesu sprzedaży. Telemarketing handlowy. Realizowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży. Budowanie wizerunku firmy, budowanie bazy klientów. Przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych. Sprzedaż internetowa produktów firmy. Realizowanie planów sprzedażowych. Raportowanie z wykonywanych działań.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Chrząstów (podkarpackie)

KIEROWCA KAT B - do 1 850 PLN

Zakres obowiązków do uzgodnienia z pracodawcą
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Rzeszów (podkarpackie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Głuszyn (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Bytów (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Prowadzenie bieżącej sprzedaży, wprowadzanie i promowanie nowych produktów, prowadzenie rozliczeńz klientami, fakturowanie, prowadzenie magazynu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wieruszów (łódzkie)

SUSHI MASTER - KUCHARZ - do 2 200 PLN

Przygotowanie wielu zrożnicowanych rodzajów sushi. Dania przygotowane są na żywo przy klientach (klient koroporacyjny o dużych wymaganiach). Przed przystąpieniem do produkcji koniecznosć samodzielnego zamawiania odpowiednich skąłdników u dostawców, a nastepnie prawidłowe przygotowanie surowca do produkcji sushi. Stały kontakt z klientami, którzy chętnie nawiązują rozmowy.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 150 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Żdżary (lubelskie)

POMOC ADMINISTARACYJNA - do 1 850 PLN

Pomoc w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem referatu finansowo-księgowo-podatkowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wola Uhruska (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klientów na dziale budowlanym oraz dziale ogród, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Pomoc przy załadunku i wyładunku towaru.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murowanie fundamentów, ścian nośnych, osłonowych i działowych, wykonywanie stropów murarskich, wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych, okładzin.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy produkcji konserw mięsno- warzywnych, prace magazynowe, prace porządkowe w pełnym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kamienica Polska (śląskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Zawidz Kościelny (mazowieckie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

Asystent usług pocztowych
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Mniszew (mazowieckie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Rokiciny-Kolonia (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lutocin (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych, łazienek, sprzątanie innych pomieszczeń hotelu, obsługa wewnętrznej pralni hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kutno (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed